Příspěvky uživatele - 227.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň v kontejneru nepřirůstá, 7.4.2021
děkuji za informace, uvidíme jak si letos bude stát? Zkusím připojit nějaké foto, pokud vubec bude letos kvést. A určitě pohnojím. Dík
Jabloň v kontejneru nepřirůstá, 19.3.2021
Dobrý den, dostala jsem od kamarádky jabloň v kontejneru. Prý předloňský rok nádherně kvetla, minulý rok měla pár plodů, které většinou opadaly a přírůstky z loňska jsou minimální. Nevím, co by ji nejvíce mohlo pomoci? Nebo jak ji zachránit a... celý příspěvek >
Hledíky spodní strana listu, 11.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co se stalo, nebo co se usadilo na spodní straně hledíků, listy posléze úplně zhnědnou a celá rostlina uschne. Je možné s tím něco dělat, nebo rostliny vytrhat? Děkuji iva
Poškození Roundapem, 28.7.2012
O problémech se sousedem psát nechci, jen bych potřebovala vědět, zda napáchané škody, které mi způsobil je možné nějak napravit? Ve zkratce mám postříkané keře výška cca 2.5 m jsou to okrasné keře zlatice, kolkvicie,  buddleja, svída, tamaryšek... celý příspěvek >
Pomoc při stříhání révy, 29.2.2012
Vážení pánové,  do soboty mám ještě tři dny, protože opravdu nerozumím révě, nechám to na Vás, jsou tu dva návrhy, hodím si korunou, který upřednostnit. Nebo se k jednomu jednoznačně kloníte. Díky za pomoc. Iva
Pomoc při stříhání révy, 29.2.2012
Dobrý den, jako každý pěstitel jsem myslela, že by z ní mohl být užitek, hrozny byly každým rokem malé tmavé kuličky vcelku lahodné chuti. Já opravdu nevím zda je stolní či moštová.Iva
Pomoc při stříhání révy, 29.2.2012
Děkuji, já vím nejsem zahradník natož vinař, pod mulčem je pár centimetrů, s tím se asi vůbec nedá počítat Tak jak tedy dál? Iva
Pomoc při stříhání révy, 28.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahrádce mi roste vinná réva, ale nemám žádné zkušenosti s jejím střiháním. Mohu poprosit o radu, co mám kde odstřihnout. Je zde asi třetím rokem. Děkuji Iva
Suché skvrny, 3.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, čím jsou způsobeny tyto skvrny na listech maranty.Děkuji ivka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika