Příspěvky uživatele - 72.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnový filtr made in Škrovád, 28.2.2016
Ahoj jezirkari chystám letos přestavbu filtru chtěl jsem použít jako předfiltr sterbinovy filtr ale teď jsem viděl v činnosti bubnový filtr a je rozhodnuto. Plánuje někdo zakoupení nebo už ho máte prosím podělte se s nějakou recenzi jak vám to... celý příspěvek >
Golem S, 15.8.2015
Jaké dáváte množství toho PAX-18 (odzkoušené množství) na 1 kubík abych to nepřehnal díky olda.
Golem S, 10.8.2015
Ahoj jak velké balení  používáš 1KG to tam nasipeš 3 kg golema? nebo myslíš to malé balení. Díky olda.
Golem S, 9.8.2015
ahoj jezírkáři také používám golema ale takhle rychlý účinek jsem nezaznamenal prosím napište nám dávkování. díky olda
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 21.2.2015
Tak z mého pohledu bych vřele doporučil něco s větším výkonem takže buďto u stihl a husqvarny připlatit za výkonější stroj (2.2-2.4 kw) nebo koupit ten dolmar. Za mně však pořadí 1. Husqvarna. 2.Stihl. 3. Dolmar
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Pane Jaro.  Nechápu proč by se měl Za 1-2 měsíce zkazit benzín v uzavřeném obalu(kanystru) jedině že ho skladujete v kýblu.
Pila ktera vydrzi, 8.2.2015
Ahoj tak první dojem je super. reakce na plyn v řezu je strašně rychlá. Někteří tady psali že není vhodná na špalkování mě teda přijde super nestíhal jsem ty rozřezané špalky ani odvážet. Jako univerzální pila na kácení a poté odvětvení a... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 8.2.2015
Ahoj tak po přečtení celé diskuze a rad ostatních už je doma 562 xp je to mašina když jsem jí poskládal tak z ní de s tou 18 palcovou lištou respekt před barákem mi leží 2 metry břízy tak kouknu na biatlon a půjdu to zkusit našpalkovat.
Písková filtrace, 3.2.2015
Myslel jsem to tak jak píše pan Hrkal pouze mechanickou, odstranit z vody droboučký kal který zbarvuje vodu, také si myslím že když dojde k zastavení filtru a jeho opětovné spuštění po nějaké době určitě to pro jezírko nebude smrtelná... celý příspěvek >
Písková filtrace, 2.2.2015
Myslel jsem právě použití pouze na čištění již už přefiltrované vody přes pískovou filtraci. V mém jezírku 17m3 žije 17 koi 20-45 cm filtraci mám 350 litrový vortex a za ním 1,5 m3 tří komorovou biologickou filtraci čerpadlo oase gravitační 10000 l... celý příspěvek >
Písková filtrace, 31.1.2015
Písková filtrace o které jsem psal a viděl jsem jí bere vodu vlastním čerpadlem za biologickou filtrací a tu pak protlačuje přes písek, a výtok je udělaný jako vodopád.jezírko je asi 16 m3 a je přerybněno cca 35 ryb 20-65cm ten pískový filtr je... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
dnes jsem se byl podívat na novou 562 XP je nádherná v porovnání s 365 příjemněji se drží přišla mi taková lehčí. Jen ta cena hrůza...
Písková filtrace, 26.1.2015
Ahoj používáte někdo na čištění jezírka pískovou filtraci? Viděl jsem loni jezírko kde čistou vodu která vytéká z biologické filtrace ještě filtruje přes písek a musím přiznat že voda byla až neuvěřitelně křišťálová.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
Tak je asi rozhodnuto bude to 555 ten 3/8 řetěz oželím líbila by se mi i ta 562 xp ale odrazuje mě cena i když jeden e-shop jí má 562XP za 17500 a to je cca o 2000 víc než za tu 555 (jestli to nejsou nějaký podvodníci) určitě bych ale chtěl lištu 45... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
Díky za trpělivost s mojí neznaloszí pil.Ten 8 prstýnek je investice kolika peněz a nemusí se pak dát i delší řetěz?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika