Příspěvky uživatele - 120.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papasan, 28.6.2012
Nevzhledné - to je otázka vkusu. Drahé - většina klasických podobných křesel je tak 2x až 3x dražší. A neskladné - kde a proč to proboha chceš skladovat? Je to přece nábytek, určený k sezení, či dokonce ležení... Nevím o ničem pohodlnějším, kde můžeš... celý příspěvek >
Zbavení domácnosti mušek, 17.9.2011
Upozorňuji, že podle mé zkušnosti nefungují žluté lepové desky ve žlutě vymalované kuchyni ,ale dalo mi to práce než mi to došlo proč u mamky jsou obalené mrtvolkama a u mě se chytne maximálně jedna až dvě.Ty potvory měly prostě žluto všude... celý příspěvek >
Vertikutator florabest, 13.9.2011
Hodně záleží na kvalitě (jílovitá klade velký odpor), vlhkosti půdy a hloubce záběru. Zatím se mně ještě nestalo, aby se vertikutátor zastavil z důvodu přehřátí (pracuji v kuse i 30min.). Může to být špatná tepelná pojistka.
Poradí mi někdo co je to za rostlinu?, 5.7.2011
Děkuji a ještě název těch černých jedlých plodů? Standa
Poradí mi někdo co je to za rostlinu?, 5.7.2011 Obsahuje fotku
Dostali jsme na naší zahradu rostlinu od známích ale bohužel vůbec netušíme co to může být?
Chycená myš, 15.6.2011
Jé, když máte králíkárnu, tedy pozemek, pořiťe si kočky! Naši kocouři si občas přilepší myškou a jsou šťastní - to je přeci příroda, tak to je!
Vertikutator florabest, 27.3.2011
Teď když jsou nože nový jedu na 1 ze 4 stupňů a to lze ještě jemně seřizovat každý stupeň po jednom mm. Když jsem zkusil přidat, tak jsem pomalu oral a zůstávala jenom hlína bez trávy.Výhoda je centrální seřizování jedním kolečkem. Vyřešil jsem i... celý příspěvek >
Vertikutator florabest, 27.3.2011
Včera jsem tento vertikutátor také zakoupil v Lídlu, kde jsem navíc obdržel 6kg prášek na praní. Po vcelku jednoduché montáži za pomoci návodu /zřejmě přeloženého tatarem/ jsem se pustil do práce.Trávu vybírá podstatně lépe než můj původní 800watový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika