Příspěvky uživatele - 7.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to premokrena poda?, 12.7.2012
na brehu kanala pozorujem takmer z brehu vyrastajuce zdrave velke stromy(ceresna, agat) ktore by vraj nemali znasat zamokrenu podu...
Asimina a potapanie, 12.7.2012
este dve otazocky, da sa asimina zasadit na kraj rieky, hladina regulovana stavidlom, tak dva 2m od brehu, asi tak 80cm nad uroven hladiny?...a ked zozeniem semena mam nacasovat klicenie az na jar alebo mozem zacat teraz?...
Asimina a potapanie, 7.7.2012
nejak my nerastie horna cast rastliny, taka rozkonarena vidlica, na spodku pribudaju nove listy... kebyze jednu z hornych vetiev obklopim vlhkou zeminou islo by to aby sa zakorenila?
Kolko ociek na ceresnu?, 5.7.2012
kolko ociek (odrod) na ceresnu,2 metre vysoka.hrubka jak rucka od metly, na jar ju chcem presadit, rastie do polnej cesty, vozidla ju otrkavaju... preferujem viac nazorov, za ne predom dakujem...
Co patří a co ne do kompostu, 30.6.2012
farba asi obsahuje nejake nevhodne latky... olovo...
Roubování třešně, 30.6.2012
tiez my to chodi po rozume, vyzeraju pribuzne... vyskusam a dam vediet...
Pěstování gingo-biloby, 27.6.2012
parada, tesim sa s Vami...
Zababceny muchovnik - co s nim?, 27.6.2012
kupil som si muchovnik,,smokey,, v kvetinaci, taky dlhy bic v kvetinaci, habitus jak fazula, pekne rastol aj par cm za tyzden len sa na najmladsich listoch zjavili vosky a zacali sa hromadne mnozit tak som ich postriekal arpalitom, na hubenie... celý příspěvek >
Velka tresen bez plodov, 15.6.2012
v prirode som si vsimol velku ceresnu bez plodov,(v blizkom okoli bohato plodia)uz niekolky raz po sebe, moze to byt tym ze je takmer opreta o stejne vzrostly oresak?..taktiez som si vsimol ze mensia tresen pod agatom ma iba par biednych plodov..Vase... celý příspěvek >
Nadejny nahodny semenac - postup, 12.6.2012
dozrieva na prelome 10 a 11teho mesiaca, a ked dozrie nedokazem ho rozlomit rukami rozpolit aj ked dviham cinky, kamaratovi sa zakotulalo jedno pod sedadla, po mesiaci ho objavil a furt si zachovalo svoju kvalitu, plod ma po dozreti zelenozltu farbu... celý příspěvek >
Nadejny nahodny semenac - postup, 12.6.2012
nie, nie je to byvaly sad, je to sikmy svah prietocneho kanala, a pobliz vytoku z kanalizacie..a tych plodov tam zas bohviekolko nebolo, zrejme preto ze ten strom bola jedna velka kopa vlkov... fotky pridam, ovsem fotky plodov az neskoro v jeseni...
Nadejny nahodny semenac - postup, 10.6.2012
Dobry den pan Vyslouzil, som poteseny ze na moj prispevok reaguje miestna kapacita, zbavit ho poplazov ma stalo par machnuti macetov, rez by som tiez zvladol, noznice su nachystane, ba aj po rublovani uz poskulujem... tym postupom som myslel vsak... celý příspěvek >
Roubovani pekanu do oresaku, 10.6.2012
dal by sa pekan naroubovat do oresaku alebo jirovce madalu(pagastan konsky)? za odpovede predom dakujem...
Tropický ořech, 10.6.2012
kamarat ma v zahrade pekan ktory je uz vyssi ako dvojposchody barak, tesne po tom co sa bolsevik porucal kupil orechy v Rakusku a jeden zasadil doma do crepniku, druhym rokom ked mu bol kochlik maly ho zasadil do zahrady, poloha Bratislava, uroda... celý příspěvek >
Nadejny nahodny semenac - postup, 10.6.2012
Dobry den, uz par rokov trham jablka z jednej volne rastucej jablone, plody su takej kvality, co sa tyka velkosti chute a vyzoru ze sa smelo mozu porovnavat s najdrahsimi v obchode alebo s hyckanymi odrodami v zahradkach,,vzdy som bol v tom ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika