Příspěvky uživatele - 165.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 27.6.2012
Děkuji všem za názory. Už mám objednanou Husqvarnu 535RXT. Zatím čekám až přijde na krám. Samozřejmě jsem si ji před koupí vyzkoušel (model 535RX)  pověsit na tělo a seřídit popruhy. Dost na tom záleží. Docela to sedělo. Kdyžtak sem hodím další... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 18.6.2012
Dobrý den, chtěl bych poprosit znalce a uživatele modelů Stihl FS 240 C-E nebo Husqvarna 535RTX, aby mi poradili jaký z těchto modelů si vybrat a proč. Vybírám jen z těchto dvou modelů a o jiné značce už taky neuvažuji. Mám-li to zhrnout,... celý příspěvek >
Bubnová sekačka k mf70, 1.9.2011
Dobrý den. Nevíte někdo jestli jde nějakým kutilským způsobem zkrátit,(popř, jestli existuje originál) lišta 120cm na stroji mf70? Potřebuji záběr max 100cm.
Dýně, 17.8.2010
Děkuji moc za rychlou odpověd.S pozdravem Denisa
Dýně, 17.8.2010
Dobrý den, prosím o radu... Pěstuji si dýně a nevím kdy jsou dozrálý, kdy je mám sklízet?Pěstuji si je hlavně kvůli semenům.Děkuji za odpověd.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika