Příspěvky uživatele - 75.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výkupna/výkup jablek (padáku) - kde a jak, 24.10.2012
Dobrý večer, určitě... dělat to sám... nevím nevím... :/ jinak letos je opravdu obrovská úroda téměř všeho... :) jak je to u Vás?
Výkupna/výkup jablek (padáku) - kde a jak, 14.10.2012
Děkuji, ano přesně tak, u nás někde platí 1.50Kč a někde i 2.00Kč první fůru jsme odvezli za 1.50Kč (nevědomě jsme nevěděli 100% že dávají jinde 2Kč/kg) a druhou jinam za 2,-Kč už budeme odvážet pouze za 2Kč ochota apod... je lepší... celý příspěvek >
Výkupna/výkup jablek (padáku) - kde a jak, 14.10.2012
Dobrý večer, j jak jste spokojeni a kolik u Vás platí? letos u nás je nad-úroda... těším se na Vaše příspěvky :-)
Solo 140 snížený výkon, 7.8.2012
Dobrý večer, děkuji za pomoc. Castrol Garden 2T je vysoce kvalitní olej API TC vhodný pro všechny dvoudobé motory v zahradní technice, jako jsou travní sekačky, řetězové pily, křovinořezy... 150Kč (raději dávám víc, někdy to i... celý příspěvek >
Solo 140 snížený výkon, 3.8.2012
Dobrý den, děkuji J.S. (před časem jsem tu řešil velký jonsered) třeba víte oč/o koho jde :-) stroj se velmi zahřivá po hodině provozu má chutě chcípnout až chcípne opravdu výkon klesl jako by měl 0.8KW blbě se... celý příspěvek >
Solo 140 snížený výkon, 3.8.2012
Dobrý večer, Solo 140 snížený výkon, dusí se a až na 20x natáhnutí startuje :( jaké provést opravy v servisu? děkuji za veškeré rady a pomoc
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 1.8.2012
Dobrý den, opraveno vč. trojzubce za 1 100Kč. Děkuji za spolupráci a pomoc/rady.
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 2.7.2012
Dobrý den, tak jsem navštívil poblíž servis (Husqvarna a Jonsered atd...) vypadá to opravdu asi na spojku, cena opravy okolo 1 000Kč (dali jsme rezervu do 1 500Kč) večer sem hodím fotku převodovky...
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 27.6.2012
* servisy
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 27.6.2012
Dobrý večer, děkuji ne není potřeba, jen mě zajímal ''zhruba technická náročnost'' a cena samozřejmě opravy (víme jak servery mnohdy přistupují k lajkovi, mění rádoby celý díl či celek)... děkuji
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 26.6.2012 Obsahuje fotku
3 foto
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 26.6.2012 Obsahuje fotku
2 foto
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 26.6.2012 Obsahuje fotku
1 foto
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 23.6.2012
Dobrý večer, mám problém s křovinořezem Jonsered stáří cca 12-14let (výroba asi 1998) a víc... (je to ještě s poctivou silnou trubkou ke kloubu od motoru výkon odhaduji cca 2KW je tam tom přes 30cm nůž) před 3dny začal divně drnčet, po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika