Příspěvky uživatele - 225.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se stalo s trávníkem?, 14.7.2012
Jestli mohu, taky pripojim svuj dotaz. Seli jsme travnik ve dvou fazich na ruznych castech zahrady. Tam, kde jsme seli poprve (je to tak 2,5 mesice) jde travnik spis do zluta a nedari se tam ani plevelu, taky zloutne. Byli jsme tyden pryc kdyz u nas... celý příspěvek >
Nový trávník - víc plevele než trávy, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Před měsícem jsem založil trávník na více místech, někde jsem s trávníkem spokojen, ale na na jedné větší části je více plevelu než trávy, viz foto. "Trávník" je starý 5 týdnů, hřištní směs Aros Hobby, sekat... celý příspěvek >
Založení trávníku, 22.5.2012
Děkuji za reakce, o víkendu se snažím zavlažovat víc a po sekačce se to třeba rozjede. Ale ještě bych měl otázky. Když jsem psal, že mi plevel nevadí, tak jsem ještě nevěděl, že na některých místech bude víc plevele než trávy. A chtěl bych se zeptat,... celý příspěvek >
Založení trávníku, 17.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o zodpovězení dvou otázek. Založil jsem trávník (zakládám na více místech postupně) a chtěl bych se zeptat. a) Měl by vypadat takhle nový trávník po 16ti dnech? Příjde mi to místy řidké. b) Místa bez trávy mám už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika