Příspěvky uživatele - 103.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opět identifikace rostliny, 6.10.2012
Děkuji za pomoc.
Opět identifikace rostliny, 6.10.2012 Obsahuje fotku
Obdrželi jsme dárek, tj. rostlinu, ale před vysazením bychom rádi věděli co to je. Puvodně prý byla koupena v zahradnictví, ale dárce si už nepamatuje co to je. Prosím o pomoc s úrčením. Děkuji.
Asfaltový šindel x asfaltová lepenka, 5.6.2012 Obsahuje fotku
lepenka - (térpapír) je karton impregnovaný dehtem. používá se jako parozábrana, sekundární hydroizolace, podkladová vrstva (pro vyrovnání nerovností), ochrana před zatečením (pod křidlice) cena cca 20kč/m2 IPA - (souhrný název pro vrstvené... celý příspěvek >
Zahrada ve svahu, 27.8.2011
Jižní svah.
Zahrada ve svahu, 27.8.2011
Děkuji za téměř vyčerpávající informace    Ač jsem se narodila na vesnici, zahrada nikdy nebyla můj koníček a teď se mi každá dobrá rada hodí. Nikdy se opravdu nemá říkat nikdy
Zahrada ve svahu, 27.8.2011
Zdravím všechny. Řeším, jak osázet nejlépe zahradu ve svahu - postavili jsme domek a teď děláme terénní úpravy. První svah máme před domem, druhý za ním. Doděláváme nájezd a upravujeme ten první svah, směrem do ulice. Tak přemýšlím, čím jej osázet,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika