Příspěvky uživatele - 166.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromky - ochrana proti sekačce, 18.5.2012
Dobrý den, neznáte někdo nejaký fígl, jak ochránit stromky před náhodným setkáním se s noží rotační sekačky? Používám rotačku už léta, ale vysadili jsme nový sad a seč je nyní docela náročná. I přes to, že kolem stromků mulčuji a tedy ani neseču,... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 17.5.2012
Podle mě je to škoda močoviny. Už jsem to zkoušel a nic se neurychlylo. Ona totiž zelená tráva je plná dusíku a při kompostování by se měla míchat s pilinama nebo s něčím co je na dusík chudé.
Co nasadit nad sklep?, 17.5.2012
Mnohokrát děkuji za tak obsáhlou odpověď. Určitě toho vyzkouším hodně. Nejvíce se mi zamlouvá skalnička - Cerastium biebersteinii, která nám roste mezi kamennými schody a je tam docela stínek. Stejně tak tam roste i Sedum spurium. 
Co nasadit nad sklep?, 16.5.2012
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně sadby nějakých rotlin nad zahradní sklep. Je to plocha asi 6 x 5 metrů a výška zeminy je pouhých 50 cm. Plocha je málo osluněna, okolí odvodněno. Takže vznikla zastíněná suchá plocha, která má výšku zeminy... celý příspěvek >
Ibea - kvalita značky, 16.5.2012
Právě motoru bych se nebál, je to Kohler, spíš jsem měl strach, jaká je kvalita - s talošskými stroji (nezahradnickými) mám velmi špatné zkušenosti. Každopádně, prošel jsem si pořádně servisní síť značky Ibea a bohužel jsem mimo dosah. Servisní síť... celý příspěvek >
Roundup, 16.5.2012
Oklepáním myslíte, že přežijí a nebo že vyrostou ze semenné banky? Mě totiž roundup někdy nezabíral na některé plevely (myslím že svlačec). Když jsem opět připravoval další kus půdy pro okrasný trávník, která byla zarostená jak prales, tak jsem... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 15.5.2012
To okopávání je skutečně spíše pro malé zahrádky. Každopádne já mám v sadu asi 60 hrušní a sypání trávy zabere tak tu hodinku a je klid je půl sezony. Míchání a stříkání nějakým humusem zabere stejné množství času. 
Odplevelení pod stromky, 15.5.2012
Mě osobně je proti srtsi používat herbicid. Herbicid by se měl používat jen když je to nezbytné a to v tomhle případě rozhodně není. Vypálené kola kolem stromků působí nepříjemně. Já stromky obsypávám posečenou trávou. Na zimu je nutné ale... celý příspěvek >
Ibea - kvalita značky, 14.5.2012
Dobrý den, může mi někdo poradit zda je tato značka kvalitní? Není tak známá jako Stihl, HQ a další. Hledal jsem na internetu nějaké podrobnější info a ukázalo se, že je to italský výrobek s nimiž mám velmi špatné zkušenosti (nejedná se ale o... celý příspěvek >
Sekací stroj pro park, 14.5.2012
Pokud máte strop 160 tis. mrkněte i na wisconsin 35xx. Je to mašina, která je zase někde jinde než CC, a i když mají v ceníku cenu přes 200 tis. viděl jsem ji někde v nabídce za 160 tis. a nějaké drobné. Má obrovský tunel, motor Kohler a i ty valivé... celý příspěvek >
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 14.5.2012
 Být vám, zajedu do nejbližšího velkého města a omrknu, co tam prodávají. Dostupnost servisu je například pro mě velmi důležitá, protože jsem měl už hodně různých zahradních a jiných strojů a když se musí nějaká hračka vézt třeba 50 km nebo... celý příspěvek >
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 13.5.2012
O diskovce toho moc nevím ale prý má problém s mraveništi a krtinci.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika