Příspěvky uživatele - 80.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skla Helios, 6.6.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jakou stranou se skla Helios pokládají na skleník? Drsnou stranou ven,  nebo dovnitř? Viděl jsem to různě, tedy i hladkou dovnitř. Možná proto, aby sklo lépe sedělo a konstrukci a lépe těsnilo. Můžete mi někdo... celý příspěvek >
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 20.4.2009
opr. Garen = Garten
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 20.4.2009
Husqvarnu, Gardena, Brill, Alko, Garen jakou doporučujete? Jedná semi o to, aby zvládla i vyšší porost, měla lehký chod a solidní životnost. Předem díky za vaše zkušenosti a rady.
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 19.4.2009
Díky za upozornění před touto firmou. Vřetenové sekačky Garten jsou sice levné, ale zřejmě na prd. Asi si ji koupím od výrobců Gardena, nebo Husqvarna.
skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 14.3.2009
Sám mám skla Helios, ale taky uvažují o polykarbonátu minimálně na střechu s tloušťkou 6, nepochybně to ještě více prodlouží pěstitelkou sezónu.
Skleník od firmy Korbel, 14.3.2009
Piloty pro skleník nebudou problém, protože je poměrně lehký, ale hraboši se tam bez betonového základu asi dostanou.
Skleníky a povrchová úprava komaxitem, 21.2.2009
Tak jsem to vypátral.    Práškových barev (Komaxit) je asi 5 druhů. To znamená, že jsou určeny zvlášť pro exteriér a  zvlášť pro interiér. Liší se složením, odolností povětrnostním vlivům a UV záření. Jako vhodný typ práškové barvy pro... celý příspěvek >
Skleníky a povrchová úprava komaxitem, 21.2.2009
Před desíti léty jsem si nechal nakomaxitovat konstrukci k parabolické anténě a komaxit na tom stále velmi dobře drží a anténa je podstatě jak nová.  Je umístěna venku, tak že je vystavena všem nepříznivým podmínkám. Jinak bych chtěl... celý příspěvek >
Skleníky a povrchová úprava komaxitem, 21.2.2009
Dobrý den Chtěl bych si nechat nakomaxitovat konstrukci svého žárově zinkovaného skleníku. Proto chci se zeptat, zda komaxit je dobrá volba. Plechové profily mají sílu 1 až 1,5 milimetrů. Předem díky za odpovědi.
Levná aku řetězová pila,akumulátor, 7.9.2008
No nevím, jestli je modelářská prodejna to pravé, protože např. články do letadel jsou stavěné tak, aby měly co nejnižší hmotnost. A za to se samozřejmě platí. Já ale např. vím o prodejně v Ostravě, která prodává přímo originální články do aku nářadí... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 6.9.2008
Já osobně jsem sice nevyzkoušel ty nejdražší sady, ale mám solidní zkušenosti s neznačkovým, nebo méně značkovým nářadím a mohu potvrdit, že tam jsou velké kvalitativní rozdíly. Tak že bych to neházel všechno jednoho pytle.
Levná aku řetězová pila, 5.9.2008
Ten převodník nebo měnič, ty jsou různé od 75-ti W až po 1000W, ale tam už je potřeba hodně dobrá autobaterie. Ten co mám já, je z Plusu jak byly ty akce, je na max.  zatížení 300W stál cca 600 Kč. Jinak je prodává např. GM electonic muže je mít... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 5.9.2008
Aku-šroubovák mám dvoj rychlostní Alpha-Tools ASE 18-2 G s plynulou regulací otáček a mám s ním velice dobré zkušenosti i co se týče výdrže baterii.  Nepochybuji o tom,  že je minimálně rovnocenný s Makitou.
Levná aku řetězová pila, 5.9.2008
Já tuhle neznačkovou pilu z prodejny TV produkt mám a obávám se, že by Dolmar v porovnání prohrál. Je to dáno především technicky. Je tam silnější motor, baterie 18 V, delší lišta přeřeže v extrému i 25 cm, další rozdíl asi bude v rychlejších... celý příspěvek >
Aku retezova pila Black, 2.9.2008
opr. samozřejmě - nabití
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika