Příspěvky uživatele - 131.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
co je myšleno inzenzivnějším hnojením? je na to vhodný ceretit který jsem zmiňoval nebo něco jiného?
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
začínat znovu rozhodně nebudu... stačí mi tak nějak normální slušný trávník...  sem tam plevel nevadí... zkusím tedy intenzivně zavlažovat a přihnojit
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Ano zřejmě máte pravdu, jde s tím něco rozumného dělat? Chápu, že asi nic moc... Zalévat intenzivně, nebo zvolnit? Přihnojit? Nebo tomu dát čas?
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Vertikulace bych se také bál. Viděl jsem jak vypadá rok starý trávník po vertikulaci a je to hrůza. Máte pravdu, zemina není moc kvalitní, je tam rozvežená skrývka ornice ze základové desky. Ještě před 3 lety to bylo pole. Sekačku se chystám... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Díky za názory. Zemina je spíš jílovitá. Doporučené množství semene bylo 30g / m2... plochu jsem si rozdělil na sektory 3x10m a dával jsem do secího vozíku lehce pod 1kg semene. Zalévám 5x denně vždy po 10minutách. Půda je vlhká zhruba do... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych poradit co dělám špatně s novým trávníkem. Před 5 týdny jsem založil nový trávník, "zasekáním" směsi Barenbrug Universal. Neválcováno. Udělal jsem si zavlažování takže jsem mírně zaléval cca 5x denně. První tráva vylezla už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika