Příspěvky uživatele - 2.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička řetězu nebo pilník, 10.10.2013
Jelikož jsem už nařezal dřevo na čtyři zimy, tak už poznám docela spolehlivě když se řez zavírá. Při tomto zvláštním jevu navíc není vůbec problém pilu z řezu vytáhnout, což při zavírání problém bývá. Jediný rozdíl je, že jsem yačal používat kozu... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 10.10.2013
Jo a dodávám, že se nejedná o svírání pily v řezu - dochází k tomu mnohem dříve, než by se případně začala řezaná kláda zavírat
Ostřička řetězu nebo pilník, 10.10.2013
Ahoj, mám pilu čtvrtou sezónu ne ppřevážně brousím 3/8 řetěz pilníkem ve svěráku, jak mně to učil dlouholetý lesák (taky používá větší průměr pilníku, než doporučuje výrobce). Ale je to fuška, pilníky se dost rychle otupí, navíc nikdy to nenabrousím... celý příspěvek >
Dub mi pokaždé uschne, 28.5.2012
Dobrý den, už třikrát se mi stalo, že jsem na podzim zasadil dub (přinesený z lesa, asi tak 1 až 3 letý), na jaře pěkně nasadil poupata a rozvinul listy, ale v květnu začal chřadnout a koncem léta bylo po něm. Ten minulý doubek jsem potom rozřezal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika