Příspěvky uživatele - 157.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2012, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Od minulého příspěvku jsem zatím po světluškách pátral marně. Až dnes v podvečer, za raného šera, konkrétněji cca v 21.43 jsem ve skalce zahlédl známé zelenavé světélko. A později se přidalo ještě druhé - viz foto. Nejsou to kvalitní fotky, pouze... celý příspěvek >
Škůdci na Oleandru, 27.5.2012
To je opravdu silné napadení. Myslím, že se jedná o puklice či červce, což jsou dost nepříjemní a odolní škůdci. Pokud na oleandr nejste "citově vázán", pak bych ho vyhodil, zlikvidoval (rozstříhal a vyhodil do popelnice) a při takto silném... celý příspěvek >
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012
I já jsem chtěl napsat podobné doporučení jako Lída: vyplít; kdo se má s těmi semínky z chlupů vyčesávat. Josef.
Kdo poradí název keře, 27.5.2012
Také jsem toho názoru, že se jedná o panašovanou (žlutě skvrnitou) odrůdu některého z pámelníků - Symphoricarpos, nejspíš Symphoricarpos orbiculatus Variegatus. Jeho nectností je dost časté usychání celých větví a keř pak není pěkně kompaktní, ale je... celý příspěvek >
Pomůžete s určováním rostlin?, 27.5.2012
Barborka to jistě není, nemá tak dělené listy ani tak řídké květenství. Ale jistě to patří do stejné čeledi - brukvovité - Brassicaceae. Přesným určením si nyní nejsem jist, myslím, že to může být nějaký trýzel, případně hulevník či jiná rostlina z... celý příspěvek >
Pomůžete s určováním rostlin?, 27.5.2012
Nejspíš t. r. :-))) Josef.
Kdo poradí názvy rostlin?, 27.5.2012
1. není netýkavka. Myslím, že je to z. (k.?) 2. K. m. Josef.
Pomůžete s určováním rostlin?, 27.5.2012
Š.l. :-) Josef.
Pomůžete s určováním rostlin?, 27.5.2012
Š.l- :-) Josef.
Pomůžete s určováním rostlin?, 27.5.2012
Fialové květy patří k těm velkým srdčitým zubatým listům. A ještě k nim patří zelené oválné "penízky" (jeden vlevo, jeden vpravo nahoře mezi fialovými květy). Jako podrost je opravdu barvínek - brčál menší - Vinca minor. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika