Příspěvky uživatele - 197.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová sekačka na 400m2 trávníku, 12.6.2012
Tak ti dík :) Já už mám tímto asi vybráno, minulý týden jsem se byl podívat na MAX 53 VBD, ale přišla mi drahá. Teď bude o tři tisíce levnější a s náhradním nožem. MTF 4820 PD stála deset tisíc, motor má BS 650 Ready Start, ale... celý příspěvek >
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
Já bych se plastovému skeletu vyhnul obloukem, poslední sekačka mi vydržela tři sezóny. Plast se zdeformoval a popraskal, skelet už od pohledu nebyl vůbec dimenzován na těžký benzínový motor.
Sekačka Dolmar, 22.5.2012
To bylo v prodejně s nářadím, sekačky mají jen jako doplňkový sortiment. Sekačka nebyla předváděcí, podle prachu už byla na prodejně delší dobu. Jenom neseřízeným pojezdem to asi nebylo, to by si servisáci asi věděli rady. Bohužel ta Honda i větší... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar, 22.5.2012
Není riziko brát starší sekačku (všechny mají na štítku rok 2008)? Pracně jsem vybral Dolmar 4860 a když mi jí chtěli ukázat, tak z ní tekl olej. Na prodejně zapomněli, že jí někomu předváděli a hodili jí na stojan :) Pak dolili kapaliny a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika