Příspěvky uživatele - 163.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte dub?, 30.11.2012
dub cer dub cer dub cer dub červený dub červený dub červený za mě dub červený :o)
Indentifikace - Quercus Palustris, 12.11.2012
Dobrý den, moc rád bych se Vás zeptal zda by jste někdo věděl o jaký druh kultivaru jde u dubu baheního, poslal mi (žaludy)  jeden člověk z USA a bydlí kolem řeky mississippi. zde posílám odkaz a nějaké fotky, moc děkuji
Poznáte dub?, 12.11.2012
Taky si myslím, že to je Dub červený (Quercus rubra) To Ti roste takhle v chodníku?
Dub mi pokaždé uschne, 12.7.2012
jak dlouho dubu trvalo, než vyrostl do 2 a půl metru? dík
Usychání špiček/větví stromů, 21.5.2012
ano máte pravdu, že sucho je zde obrovské...
Usychání špiček/větví stromů, 21.5.2012
nene, minulý pátek u nás nebyla až taková zima cca kolem +2
Semenacky buk, 16.2.2011
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, zasadil jsem někdy v říjnu/2010 bukvice a přes zimu jsem je měl doma při teplotě kolem 5-15°C pár jich vyklíčilo, ale objelila se mi v bytě z jedné kytky smutnice... nevěnoval jsem tomu extra pozornost... celý příspěvek >
Určení keře, 5.8.2010
Máte asi pravdu. Zmátlo mne, že jeřáby v okolí mají lichozpeřené listy s 13 lístky, zatímco tento jich má 15, a také má jiný odstín zelené. Až teď jsem si dohledal, že jeřáb ptačí jich může mít až 19. Ptáci asi přinesli semeno ze vzdálenějšího... celý příspěvek >
Vyšší užší keř, 27.7.2010
Rád bych dal na východní stranu před dům nějaký vyšší listnatý keř tak kolem 3 metrů. Z jedné strany bude zhruba dva a půl metru od domu a z druhé strany metr a půl od chodníku, takže by neměl být moc široký. Půda je jílovitá, ale není přemokřená a v... celý příspěvek >
Jaké zvíře mi krade misky?, 15.6.2010
Pod pergolou mám 3 misky pro kocoura: s granulemi, s vodou a na konzervy. Ta na granule byla původně taková obyčejná plastová. Loni na podzim se mi ale postupně dvě tyto plastové misky přes noc ztratily. Říkal jsem si, že si je odtáhla nějaká... celý příspěvek >
Jeřáb moravský - řez?, 5.5.2010
Jaké výšky a šířky moravský jeřáb dosáhne, když se nebude omezovat v růstu? Přemýšlím, zda bych na něj měl na zahradě místo.
Černošická švestka, 26.8.2009
A co zkusit naočkovat. Pokud bude mít někdo v zimě k dispozici roub, ráda vyzkouším na semenáči nebo kořen. výmladku švestky. Jarka
Stavba dřevěného plotu - prosím poraďte, 11.8.2009
Díky za příspěvek, určitě dobré řešení  ,  zvláště když plot bude u mě viditelný pouze z jedné strany (na druhé, vnější straně, je potok a celkem hustý porost), takže by mi ani řešení s betonovými sloupky nevadilo - bohužel už mám... celý příspěvek >
Stavba dřevěného plotu - prosím poraďte, 11.8.2009
hlavně se mi jedná o postup při ukotvování patek do betonu, aby byly sloupky rovně - kotvit je samotné nebo přidělané na sloupku?  to by bylo asi jednodušší, ale nevím jestli se nevyvrátí, než beton ztuhne a vyzraje - máte někdo zkušenost??
Stavba dřevěného plotu - prosím poraďte, 11.8.2009
Dobrý den, chci na pozemku postavit klasický dřevěný laťkový plot na dřevěných trámcích 100x100x1000, celková výška plotu cca 1200, délka pole 3 m, délka plotu cca 100 metrů.  Nevím jak s ukotvením sloupků - zemní vruty jsou hodně drahé a navíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika