Příspěvky uživatele - 108.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní vruty pro kotvení plotů, 16.5.2012
Tiež mám velmi dobré skúsenosti s použitím zemných vrtov pri stavbe prístrešku na drevo a tiež prístrešku pre auto. Dosť sa bavím na niektorých tu prezentovaných názoroch. Niektorí prispievatelia zjavne neskusili ako vrty fungujú ale zato názory... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 333R, Jonsered BC2236, Honda 435E, 16.5.2012
Jednoznačne Jonsered. Sám vlastním tento model asi druhý rok, v sezone pracuje fakt hodne, dobré ceny, spolahlivý výrobok a kvalitná servisná sieť.
Nářadí Fiskars, 16.5.2012
Pred možno 12 rokmi som kupil sekeru Fiskars / obdobu terajšej X 17 / a používal som ju fakt hodne pri príprave dreva na kúrenie.  Slúži mi do teraz na chalupe bez problémov. Pred rokom pribudla X 17 a tento rok aj mačeta X 3 -  všetko... celý příspěvek >
Výsuvná pilka fiskars, 16.5.2012
Tiež má skúsenosti s vysuvacou pilkou Fiskars / tou dlhšou / a vrelo ju odporúčam!! Výborná! V minulosti som mal ten kratší model, pílil tiež výborne ale zlomil som ju a náhradný pilový list mi nevedeli zohnať.
Koupě pily Jonsered v e-shopu zelenazahrada, 16.5.2012
Jonsered je koncernový " súrodenec " HSQ, temer všetky diely sa dajú použiť navzájom medzi sebou pri zodpovedajúcich modeloch. Dobrá dealerská a tým pádom aj servisná sieť / v HSQ opravia bez problémov aj Jonsered /. Osobne vlastním J 2145 už asi 7... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 16.5.2012
Nechapem, veď sa dokola stále hovorí o tom, že pri kúpe lacného, neprevereného výrobku v konečnom dôsledku nič neušetríte.  Chodte sa pozriet do lesa, aké značky tam používajú profesionáli a hneď vám musí byť jasné, kde je kvalita... Veď... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika