Příspěvky uživatele - 123.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohnuta hridel na sekacce po narazu do zarostleho zeleza, 8.6.2014
To je dávno vyčešený problém.Klika se rovná přímo na motoru bez rozebírání motoru a dobrý servisák to udělá za cca 500 Kč.
Nůž 56 cm do sekačky Floraself, 10.5.2013
Kromě délky nože musíte ještě uvést průměr středové díry a případně průmery dír pro unašeč a jejich rozteč, pak vám poradím jaký nůž a kde ho seženete.
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 27.2.2013
Každý kdo vám tvrdí, že čtyřtakt nebude správně fungovat s dvoutaktní převodovkou, tak to nemá odzkoušené.Vůbec se nebojte a pořiďte si pohonnou jednotku Honda a budete velmi spokojen.Nemusíte celkem nic předělávat a spolehlivost i obsluha jsou proti... celý příspěvek >
Křovinořez ABG, 23.2.2013
Každý prodejce a servis VARI vám tento motor bez problémů opraví.
Motor Briggs stratton - problém se startováním, 14.2.2013
Jestli někdo měl rozebraný motor tak je možno, že poškodil zařízení na vačkové hřídeli, které umožňuje snadný start a to tím, že při malých otáčkách zůstáva přiotevřený výfukový ventil.Při poškození tohoto zařízení jde potom motor jen těžko... celý příspěvek >
Sazec brambor, 26.12.2012
Podívejte se na stránky Vari.Prodává se za cenu asi 9500 Kč
Trojramenný nůž do sekačky, 5.8.2012
Ještě bych chtěl dodat, že jsem vyměnil i původní nůž /mulčovací/ za nůž od Castel G.Koš s tímto nožem naplním bez problémů, musel jsem si však zhotovit zavírání víka koše, protože se proudem vzduchu otvíral i přes stávající pružiny..
Trojramenný nůž do sekačky, 3.8.2012
Zda tento nůž zvládne vyšší trávu bych nemohl tvrdit.Ale je fakt, že při normálním sečení není potřeba sekat na maximální otáčky, i při nižších otáčkách seče dobře a i dobře plní koš. Posečená tráva se opravdu zdá tolik nepřesekaná.To ztížení... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 2.8.2012
Trojramenný núž jsem si koupil ale už s ním nesekám.Mám sekačku Stiga 53 cm s motorem Honda 5,5 k. Sekání s tímto nožem je dobré, koš se plní dobře ale problém je ve startování motoru.Tento nůž je několikrát těžší, než klasický nůž a tak při... celý příspěvek >
Oprava plastového šasi sekačky Honda, 23.7.2012
Pokud se nemýlím tak Honda dávala na plastový skelet doživotní záruku.Tak proč jste to nezkusil reklamovat?
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 25.6.2012
Do takového servisu bych již více nešel.Doporučuji servis Honda.Správný servizák vám opraví motor Honda na jakémkoliv stroji.
Jaký olej do dvoutaktu?, 21.6.2012
     Já používám náš olej MOGUL TSF do motor.pily, křovinořezu i do motocyklu.Jsem plně spokojen.
Rotavátor Vari + dvoutakt, 20.4.2012
Je potřeba si ujasnit nejdříve pojmy.Rotavátor AKY 357/358 znamená kompletní rotavátor s převodovou skříní.Samotné nože rotavátoru se nazývají kypřící ústrojí AKY 357/358. Toto ústrojí se dá namontovat na převodové skříně T20 a DSK 317. Samostatná... celý příspěvek >
Sněžná fréza MF 70, 13.2.2012
Když porovnáte cenu samostatné frézy k MF 70 a cenu jednoúčelové frézy na sníh tak není co řešit.Nemusíte nic upravovat na vaší MF a máte spolehlivý stroj na úklid sněhu.Jediný problém je v tom, že máte jeden další motor na starost.To však vyváží... celý příspěvek >
Prosím radu - sněhové frezy z Číny/MTD M61, 25.10.2011
Mám velmi dobré zkušenosti s frézami Hecht od Werca. Sám používám tuto frézu asi 6 letv té době ještě od jiného dodavatele ale žádný problém nenastal.Jsem z Vysočina takže fréza je dost využívaná a mám s motorem 5,5 k.Každému doporučuji vyhodit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika