Příspěvky uživatele - 117.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní klejotok, 20.5.2014
klejotok pokračuje u odrůd Flamingo a Earliglo (Redhaven a Krasava OK) a z některých míst dokonce míza odkapává na zem. Právě mi kolegyně ze vsi na mobilu ukazovala velký klejotok na ordůdě Sunhaven...
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Jihozápadní Morava - Třebíčsko - velmi jsme se obával, co nastane v noci, ale nebylo to tak zlé. Teplota spadla lehce pod nulu cca na hodinu mezi 5:30 a 6:30. Minimem byla hodnota -0,2 oC (meteostanici mám přímo na zahradě). Toto minimum už tu bylo v... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 31.1.2014
V březnu jedu do sklepa do Březí u Mikulova k panu Kadrnkovi. Má Johanniter a tak jej ochutnám a zeptám se na jeho zkušenosti.
Rotavátor Vari + dvoutakt, 20.4.2012
stačí tedy sehnat AKY 357/358 a nasadit na to motor? O orební kola + věci kolem mi nejde, to neřeším. Chci jen rotavátor.
Rotavátor Vari + dvoutakt, 20.4.2012
K AKY-357 nebo 358 stačí dát jen motor? Nějak mi to není jasný. Na stránkách VOBOSYSTÉM tady je totiž napsáno, že AKY je připojitelné zařízení k DSK-317...
Rotavátor Vari + dvoutakt, 17.4.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal na rotavátor. Mám dvoutaktní motor Jikov se sekačkou BDR700. Rád bych motor využil i pro rotavátor. Potřeboval bych vědět, jaký typ převodovky k tomu patří (DSK?). Díky, Tomáš Svoboda
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika