Příspěvky uživatele - 32.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavátor Vari + dvoutakt, 18.4.2012
Ještě bych pro úplnost kontaktoval Motor JIKOV, máte od nich sekačku a motor, kdysi dělali i rotavátor jako adaptér.  Přemýšlel jsem nad ním, ale kvůli uchycení 4 taktu Hondy a nějaké další drobnosti jsem do něj nešel.  Jarda
Rotavátor Vari + dvoutakt, 18.4.2012
Pro mě jednoznačně jednoúčelový ROTAČNÝ KYPRIČ KB 211, výrobce AGROBON Bojná, Slovensko. Je možné zakoupit u některých prodejců na východní Moravě, mám ho asi 4 roky, zatím bez jakýchkoliv problémů, kromě rotavátorování s ním i nahrnuji brambory.... celý příspěvek >
Myrta ze semínka?, 17.4.2012
Dobrý den, podařilo se mě sehnat asi 10 plodům yrty. Rád bych vysadil, poradíte jestli plody vysadit vcelu, nebo semínka vydobít a vysadit. Jak na to? Zkoušel jste to někdo namnožit jinak než řízky? Kdysi jsem měl 3 rostlinky z Kruhu, ale uschly,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika