Příspěvky uživatele - 105.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 1.6.2012
To jedna sazenice okurky udělá 10 a více plodů? :)
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012
S tou teplotou je právě problém, níže jak na 23stupňů se nedostanu, bydlím v panelovém bytě a mám jen ten balkon. Co je přesadit rovnou do květináčů a truhlíků a mít je ten měsíc doma? Vím, budu mít zabráno půl pokoje, ale je to asi jediná varianta?... celý příspěvek >
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012
Máte je také velmi pěkné, myslím, že nemám o moc hezčí :) Navíc se mi teď jaksi zasekly :(
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012
a hnojit ze shora nebo ze spoda?
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012
no jde o to, že nepůjdou do půdy, ale do květináčů a truhlíků. Tak mám ještě počkat než půjdou do nich?
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Chci se zeptat, jestli již mám přesadit do většího, tedy konkrétně do truhlíků, květináčů a pytlů? Zdá se mi, že se zastavil růst a že kelímky 200ml jsou malé a navíc začínají být dost vratké rostlinky... Děkuji
Tuje, 17.3.2012
A proč zrovna tento než Smaragd? Jaký je rozdíl mezi Malonyanou a Smaragdem? Děkuji
Jak hluboko přesazovat (pikýrovat) papriky?, 15.3.2012
sazeničky od přesazení 14dní povyrostly fakt jen o pár mm. Co s tím, Jsou na parapetu, kde jsou na světle. Zdá se mi že vůbec nerostou :(
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika