Příspěvky uživatele - 187.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zadřená ložiska v křoviňáku, 11.5.2014
Mám křovinořez M47 od roku 2005,dostává dost zabrat v lese,2x do roka mažu převodku a vyčistim filtr, jinak nic, je tam i původní svíčka, nic jsem neměnil, jenom vyžínací hlava opotřebováním3kusy, mám i hlavu s řetízky na nálety, já jsem... celý příspěvek >
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Paní Miloslavo a Marie, opravdu nádhera, obě dvě máte krásný exempláře. Je vidět, že kytičky jsou vaše radost. Jsem na tom s vášní pro kytičky stejně.
Severní strana balkonu, 12.4.2012
Na severní stranu jsou kromě již zmíněných begónií vhodné fuchsie a balzamíny (netykavky). Oboje seženete v široké škále barev. Mimo žlutých a oranžových.
Milionbels, 10.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, každý týden přidávám do zálivka hnojivo s obsahem železa, je to hnojivo přímo na surfinie.
Levandule s milionBells, 10.4.2012
No, já bych se zrovna sesazení levandule a million bells obávala. Milionky musíte každý týden hnojit, v létě hojně zalévat a obávám se, že tohle se levandulím líbit nebude. Ta má radši sušší, propustnou, vápnitou půdu. Mám obě, ale každou zvlášť a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika