Příspěvky uživatele - 178.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ojnice na Sears Hofman, 3.11.2012
Shanim kde by se dala koupit, nejlepe v Olomouckem kraji, ojnice na klasickou pojezdovou rotacni sekacku... typ Hoffman Sears mode 917380073071993M027663
Antraknoza rybízu, 1.11.2012
Dobrý den, vysadili jsme na jaře stromkový a keříkový rybíz Rovada. V srpnu přišel o listí, zřejmě antrknoza. Musím rostliny něčím ošetřit, nebo je šance, že se na nich podepsalo přesazení a mohou být v pořádku i bez postřiku? Děkuji.
Krmítko pro ptáčky, 28.10.2012 Obsahuje fotku
Máme tohle, těším se na to, až budu letos prvně pozorovat ptáčky s mojí roční dcerkou. Chodí k nám hodně vrabců, ale i sýkorky, zvonci, sem tam vidím i stehlíka.
Uskladnění mrkve, 22.10.2012
Dobrý den, prosím o upřesnění postupu uskladnění mrkve do písku. Mám mrkev (dnes vytahanou) nechat oschnout? Je zablácená. Umývat asi ne? Nať jsem ukroutila. Můžu bedýnku s pískem nechat na půdě, kde se netopí, nebo to musí být skle? Děkuji, jsem v... celý příspěvek >
Přežije chryzantéma zimu?, 15.10.2012 Obsahuje fotku
Detail
Přežije chryzantéma zimu?, 15.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuto chryzantému, ale nevím, jestli je mrazuvzdorná (není z obchodu, ale manžel ji dovezl od jedné paní). Dokáže mi někdo poradit? Děkuji.
Lilkoviště, 8.10.2012
Dobrý den, moje lilky ještě mají malé plody, ale dneska ráno bylo u nás 6°C. Tak nevím, jestli nemám radši dojít ustřihnout i maloše do 10 cm. Poradíte? Děkuji.
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 4.10.2012
Děkuji, mě se taky zdál lepší. Jenže já ho kontroluju denně, tak jsem si nebyla jistá. Dám mu ještě šanci.
Cypřišek hrachonosný - proč hnědne?, 3.10.2012 Obsahuje fotku
Jak jsem byla vyzvána, přikládám aktuální foto cypřišku. Jen to není v pozdním létě. Tak co myslíte? Co s ním?
Louka - je třeba ještě posekat?, 28.9.2012
Děkuji za vaši reakci. Louku jsem zasela přesně s tím záměrem, jak jste popsal. Pozemek má 4300m2 a nechtěli jsme mít všude jen parodii anglického trávníku (na automatické zavlažování ani techniku na sekání v těchto rozměrech nemáme finance, ani... celý příspěvek >
Louka - je třeba ještě posekat?, 26.9.2012
Tak mně teď nejde o květnatou louku, ale extenzivní travní směs. Květnatou louku jsme taktéž založili, ale to je ještě zas úplně jiná kapitola. Známý, který vlastní firmu na údržbu zeleně nevidí na jednom sekání za rok nic nevhodného, pokud je u nás... celý příspěvek >
Louka - je třeba ještě posekat?, 25.9.2012
Dobrý den, máme na zahradě louku, loni založenou. Sekali jsme ji v červenci. Ještě narostla, ale ne moc, tráva je mnohem řidší. Soused, co dělával seno, říká, že už není třeba. Prý se otava do jara ztratí, rozloží. Je toho 2000m, byli bychom rádi bez... celý příspěvek >
Modrobílý záhon, 14.9.2012
Kopretiny, bílá šalvěj, stračky v bílé i modré, clematis, šáter - nevěstin závoj a další a další, záleží na podmínkách a umístění.
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 22.8.2012
Byly sytě oranžové, stopka ale nezaschlá.
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 22.8.2012
Tak moje deliciany hokkaida takto sklizené jsou uvnitř jak brčál. Ach jo..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika