Příspěvky uživatele - 96.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes a bouřka, 23.8.2012
Možná být s ní venku při bouřce, přivázat ji a postupně se vzdalovat s povelem zůstaň.A chválit za každý metr.Ale nevím, komu by se chtělo cvičit v bouřce.Snad napodobit zvuky sirény nebo bouřky a ujistit ji že se nemá čeho bát.Pokud s ní děláte... celý příspěvek >
Ako najlepsie spracovat a konzervovat bazalku?, 12.8.2012
Já používám ke konzervaci bylinek sůl.Otrhám co mám na zahradě, rozmixuju,přidám utřený česnek, pálivou papričku, hrubě mletý pepř a prosypu solí.Napěchuju do skleniček.Používám do marinád na maso, na pečené brambory atd.Určitě by to šlo i se... celý příspěvek >
Kozí rohy (beros) využití?, 26.7.2012
Já z nich dělám buď paprikovou pastu (do omáček nebo pomazánek) -0,5kg papriček, o,5kg paprik -červené i bílé,2 cibule, půlka hlavičky česneku.Papriky očistím, papričky dám z poloviny i se semínky(nám to nevadí ) vešechno umixuju a rozvařím v... celý příspěvek >
Strihať orech po vysadení?, 31.3.2012
Po přečtení Vaší rady mě napadlo jediné " je to delší ale o to horší cesta " Mám tři ořechy, na dva jsem ani nesáhla a třetí jsem upravila jak píše p.Lída. Už rodí a korunu mají jak víno. A špičák korunku nemá, tak není co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika