Příspěvky uživatele - 70.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cedry a odolnost mrazu, 13.4.2012
Tak to jste mě uklidnil.Mám dva cedry glauca, jeden malinký roubovaný ve skalce přežil zimu bez újmy, druhý převislý je také hnědý.Už jsem myslela, že jsem o něho přišla.
Levandule s milionBells, 11.4.2012
Obě mají jiné nároky na vodu a hnojení.Daly by se však společně pěstovat v tzv.kaskádových květináčích.Jedná se o dva / i více / samostatných závěsných květináčů, které jsou řetízky spojeny pod sebou.V tomto případě byste zalévala každý květináč... celý příspěvek >
Tumbeline?, 29.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstovala jsem vloni.Jedná se o plnokvětou surfinii, která nevytváří tak dlouhé převisy jako petunka, ale je nádherná svými plnými květy.Je důležité, abyste je hned od začátku zaštipovala.Je to sice trochu o nervy trhat poupata, ale... celý příspěvek >
Co se hodí na jižní stranu?, 29.3.2012 Obsahuje fotku
Mám také balkon situovaný na tuto stranu, Pěstuji surfinie, petunie/ ty mám v závěsných květináčích mírně kryté.Přímo přes balkon jsem měla v truhlících milionbells, bidens,thunbergii / černookou Zuzanu / i muškáty to zvládaly.Vloni jsem zkusila... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika