Příspěvky uživatele - 162.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek, 4.4.2012
Zapoměl jsem na podzim dvě palice česneku pohozené v krabici u baráku. Celou zimu byli venku maximálka -20C, 2/3 z toho pomrzlo(zežloutlé) 1/3 stroužků se měla k světu. Patrně česká sadba.  Tím chci říct, že pod sněhem česnek v hloubce 8.cm nemá... celý příspěvek >
Česnek, 1.4.2012
Jsem ho přehlédl
Česnek, 1.4.2012
Jak na tom byla zima teplotně letos se břibližně dozvíme zde.  Škoda jen, že neuvádí výšku sněhu při měření.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.3.2012
Ted jsem se koukal na nerez rýč v Lidlu a vypadal slušně. Nerez odhadem 3mm a pevný prolis pro násadu. Násada by si sice zasloužila lépe zapustit do nerez madla, ale to zvládnu sám během 5.minut rašplí. Cena kolem 300,-.
Zemina na rajčata, 27.3.2012
Není od věci používat vykvašené naředěné slepičince.
Česnek a mrazy, 25.3.2012
Ne já jsem detailista, po pár sezonách pěstování rajčat a paprik si dávám bacha na cokoliv. To člověka vycepuje, když má 100. rostlin od toho či onoho. Je to dost práce, tak proč ji házet vniveč?  Navíc když se na něco zeptám je potřeba danou... celý příspěvek >
Česnek a mrazy, 25.3.2012
Už vylezl, během týdne udělal 5.cm a proráží hlínu , roste stejně rychle jak s naklíčeným, co jsem ted sadil... snad ho i předežene. Doufám, že nebude sněžit, jinak na políčku bylo naštěstí 15-20 cm sněhu, to patrně hodně pomohlo před zmrznutím a pak... celý příspěvek >
Za kolik prodat česnek?, 23.3.2012
Příprava záhonu, sadba česneku, sázení česneku, odplevelení záhonu, sklizen česneku, nějaká ta drobná ztráta. Výsledkem je kvalitní,,košer,, česnek a za kvalitu se platí všude. Proč někomu dávat něco zadarmo, dotovat to? Kdo chce kvalitní, ten... celý příspěvek >
Paprikova semena červene Kapie z Lidlu, 22.3.2012
Hybrid asi ne, ale patrně budou dozrávat cestou, to bude problém. Nestli nevzejdou ani ta sušená, tak botanická zralost stojí za prd!
Paprikova semena červene Kapie z Lidlu, 22.3.2012
Už je to 8.dní a ani jedno z 15.semen nenaklíčilo, ted jsem použil ty samé, ale usušené, snad něco vzejde.
Je vhodné obohacovat kompost chem.hnojivem?, 22.3.2012
Příroda, teplo, vlhko pár žížal to zvládne samo o sobě perfektně i bez chemie! 
Česnek a mrazy, 22.3.2012
Taky jsem sadil 01.12.2011stroužky a zatím nic nevylezlo, tak jsem hrábnul. Mám je 7-8 cm hluboko, klíčky jsou 1-2 cm dlouhé, patrně již zakořeněné, nešlo s nima hýbnout.  Ještě jsou tam pacibulky česneku, ale do těch jsem nehrabal.  Ted... celý příspěvek >
Dyne v skleniku, 17.3.2012
Spíš bych předpěstovával sazenice ve skleníku, pak je vysadil ven na kompost, potřebují velkou plochu pro kořeny. Do skleníku papriku a lilek :)
Paprikova semena červene Kapie z Lidlu, 13.3.2012
Zdraví, dneska jsem snědl červenou kapii z Lidlu a semínka dal bokem na talíž.  Jak bych měl postupovat, tedy jestli lze tyto nevysušená semena z plodu přímo nasadit, nebo je nechat zaschnout a nechat až napřesrok? Máte z tím někdo zkušenosti?
Jak velké květináče?, 5.3.2012
Lehce pro inspiraci. Pěstoval jsem jednu sezonu rajčata ze zálistků na střeše. Byla nasazena v 0,5 l kelímku od jogurtu, pěstováno na jedno možná dvě patra. Dozrála dřív než ta na zahradě, plod byl menší o 1/5 oproti těm na záhonu. Pěstována byla v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika