Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 4.5.2019
velmi pekne dakujem, tak som kvety odrezal. Takze ako som spravne pochopil, tak po 24.6 sa uz stonky nezbieraju?
Roubování okurek, 11.4.2019
Srdecne zdravim, prisiel ste na to v com bola chyba?  Ja som teraz v nedelu videl prispevok o roubovani v programu Po lopate a chcel by som to skusit,. Je este cas, teraz zasiat semena uhorky a o 10 dni tekvice? Poradite prosim este na co si mam... celý příspěvek >
Ma vyznam vrublovat /roubovat/ uhorku na tekvicu ked chcem uhorky pestovat vonku v zahrade?, 10.4.2019
ahoj cital som viacero clankou o vrublovani /roubovani/ uhoriek na tekvicu figolistu. Teraz by som to chcel skusit, chcem sa spytat, ma vyznam vrublovat nakladacky a salatovky na podpniky tekvice vrublovanim, aby mali vacsi, korenovy system a viac... celý příspěvek >
Zimovanie muškátov, 31.1.2019
Dakujem za odpoved, spravim to tak. Unor, myslite zaciatok alebo koniec?  Polievam ich ttak raz za mesiac, bojim sa aby mi nevyschli. Podla vas ako casto treba zalievat, a ako viem ze je cas zalievat, aby nevyschli? J
Zimovanie muškátov, 30.1.2019 Obsahuje fotku
ahoj, chcem poprosit o radu. Mam muskaty, na chodbe bytovky, hned vedla okna. Muskaty vsak dost masivne rastu. Mam ich nejako zostrihavat aby sa nevysilovali? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Co na osetrenie rezu, po odrezani konara?, 30.10.2018 Obsahuje fotku
dakujem za odpoved, aj ked som z odpovedi trosku prekvapeny, myslel som ze konar treba odrezat. Ten konar je ale dost masivny a z rany, vyteka, alebo vytekala  /je to na chate, kde teraz nie som/ dost miazga. Mam ho teda nechat tak a odrezat az... celý příspěvek >
Co na osetrenie rezu, po odrezani konara?, 30.10.2018 Obsahuje fotku
srdecne zdravim, po nadmernej urode sa mi zlomil jeden z hlavnych konarov mladej slivky. Chcem sa spytat, po jeho odrezani, ktore chcem previest tento vikend mam kupit steparsky vosk a zatriet ranu, alebo postaci zatriet ranu bielou, farbou na... celý příspěvek >
Co proti burine v mojej v trave?, 2.7.2018
konecne herbicid, co spolahlivo zabera na Stavel /Kyslicku/, osobne vyskusane: Agrofit kombi New  od AgroBio Opava, k likvidaci plevelů v okrasných trávnících na 100 m2. Zial maju ho len v CZ, ale da sa cez internet objednat aj na SK.
Rozmnožovanie mäty odrezkami, 10.5.2018
Ja som sa docital ze danie do stimulatora a vlhkeho substratu 100% ucinnost. Takze radite, vybrat a strcit do vody? Preco vednu ked som ich hned po odstihnutia a namoceni do stimulatora hned dal do mokreho substratu. J
Rozmnožovanie mäty odrezkami, 10.5.2018 Obsahuje fotku
ahoj chcem si namnozit mätu odrezkami. Postupoval som vcera tak, ze som si odrezal vrcholove casti maty, cca 8 cm,  nechal na odrezku 4-6 listov, odrezok namocil do vody, strcil do stimulatora a potom hned zapichol do mokreho substratu na... celý příspěvek >
Chyba rajcine nejaka vyziva?, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Ahoj, predpestuvavam si vo foliovniku rajciny.  Rajciny Bejbino   su uz krasne vysoke ale maju zlte, spodne listy? Chyba im nieco? Daval som ich do substratu, kde pisali ze ma v sebe startovacie hnojivo. Dakujem za radu. J
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 2.4.2018
Dakujem a myslite si teda ze bude este odpovedajuci vysledok v podobe peknej cibule, ked teraz, zaciakom aprila vysejem do pody semienka cibule? 
Rukola, kam na ňu?, 1.4.2018
velmi pekne dakujem, aj u nas sa pod tymto nazvom predava -:)
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
Presvedcili ste ma ze to este tento rok skusim a dam vediet. Skusim si od kazdeho nieco zobrat. Pohnojim podu, teraz, siranom a liadkom amonnym, koľko by ste radili na 2x3 m?sadzacky dam na dva tyzdne do tepla "odpocinut" a za dva tyzden si... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
uf, tak teraz som z toho jelen. 1/Ma zmysel teraz este sadit cibulu zo sadzacky, kedze som podu na jesen nepripravil?  2/Kedze cibula nema rada priame hnojenie, asi teraz nie je dobre dat do pody granulovany, kravsky, alebo konsky hnoj a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika