Příspěvky uživatele - 165.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost - postřik dnes?, 12.3.2012
Tiež ma Petře prekvapil stav broskýň na južných svahoch Malých Karpát. Veď vlani kvitli mandlone v Sv.Jure minimálne o 10 dní skôr ako u nás na Severe. Doma mám už všetky egreše zelené, aj tie štepované na meruzalke.
Hrušeň Dicolor, 12.3.2012
Ako správne napísal Petr, chuť hrušky Dicolor ani nevyrovnanosť plodov som nechválil. Nenašiel som v nej aromatickosť či korenitosť.  Inému bude možno sladká šťavnatá dužnina vyhovovať. Krása plodov pre mňa nie je podstatná. Je pravda, že... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 11.3.2012
Zdravím do Nového Mesta, Peter! Som rád, že sa Vám Dicolor ujala. Aj mne sa ujali Vaše vrúbliky Melitopolská, Vanier, Aprimira. Zatiaľ nevidieť kvetné púčiky, drevo ešte spí. Pokiaľ ide o Dicolor vo Vaších podmienkach, dĺžka sezóny vo vzťahu k... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Potešilo ma oživenie diskúsie okolo čerešničky Van paní Hany. Za najhodnotnejší príspevok považujem vstup p.Libora. Prištepenie inej odrody do koruny solitérnych čerešní v malých záhradkách, kde 1 strom pre rodinu bohate postačuje, má za účel nielen... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Zdravím do Poštornej, Mirku! Tak sa mi zdá, že sme s tým prvým ošetrením trocha "ujeli koloně". Včera sme si so zaťom a 4ročným vnúčikom urobili vychádzku do svätojurských vinohradov (na snímke). Počasie bolo teplé, slnečné, vtáčiky "revali" o... celý příspěvek >
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 11.3.2012
Veľmi racionálny názor na rez broskýň podložený fotografiami vzorových stromkov má p.Jarda zo Slatiňan. Jeho rady si môžete prečítať vo vlákne Ako strihať? z marca minulého roku. Okrem výchovného rezu netreba zabúdať na kvalitnú výživu, najmä dusíkom... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika