Příspěvky uživatele - 35.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny, 26.4.2013
A buk může být s kůrou? Nechce se mi to loupat. Díky
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 19.4.2013
Tak tak.
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 18.4.2013
Vloni na jaře jsem zasadil Zlatý fík a v srpnu byl olezlej až hrůza. Tak jsem ostříhal a teď jsem začal Discusovou kůru. Doufám, že zabere. Moc se na ty skvělé plody těším.
Kde koupit kuřice, 27.3.2013
Díky moc
Stavba udírny, 23.3.2013
Najde se tady někdo, kdo má zkušenosti s uzením habrovým dřevem? Díky Mirek
Kde koupit kuřice, 20.3.2013
Přímo z brna
Kde koupit kuřice, 17.3.2013
Dobrý den, nevíte někdo, kde se v Brně nebo okolí dají sehnat kuřice?
Uzení domácích klobás, 17.2.2013 Obsahuje fotku
Klobásky z posledního uzení. Dělal jsem 20 kilo.
Závady při výrobě domácích uzenin?, 17.2.2013
Nejjednodušší je namlet maso na desce s 10kama dírama. Hřbetní sádlo na krájet na jemné kostičky a je to. Místo ledové tříště používám vodu s předem naváženou solí, která přijde do díla. Taková voda (solný roztok) může mít i mínus 8 stupňů a dělá se... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 14.1.2013
Klovatinu nemám, myslíte, že Duvilaxem by to šlo? Ve vlhku by se to mohlo rozpustit, ne?
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 14.1.2013
Myslím, že zahrádkaření není o tom, jestli se to vyplatí finančně nebo ne. Ale určitě se to vyplatí pro člověka po tělesné i duševní stránce. Když přijdu po práci na zahradu, uvařím si kafe, natáhnu si nohy a poslouchám ptáky. To je v dnešní době... celý příspěvek >
Komposter na zahradu cca 1500m2, 30.12.2012
Zkušenost nemám, ale určitě by se to dalo udělat třeba z prken ze starých palet. A náklady jsou určitě nesrovnatelné.
Kolik utrácíte za semínka?, 30.12.2012
Snažím se dostat do pětistovky, ale většinou to nevyjde. Tak jsem si letos začal semínka sušit. Uvidíme, jak to dopadne. Letos zkouším i F1. Teď jsem dal od každého druhu 3 kousky do substrátu a čekám, jestli to poleze.
Papriky gigant Meika, 29.12.2012
Hnojil jsem jen granulovanými slepičáky. Tu hnilobu měla jenom paprika theos a z rajčat green zebra. Že bych to přehnojil?
Papriky gigant Meika, 29.12.2012
Pěstuji papriky jen venku (Brno). Letos jsem zkoušel veliký Theos a některé plody měly i více než 300 gramů. Zalévány byly poctivě každý den. Jediný problém byly hnědé hnilobné fleky, asi málo vápníku. Jinak papriky pěstuju venku už 4 roky a vždycky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika