Příspěvky uživatele - 39.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dyně, 10.8.2012
Můžete sklidit a použít na vaření. Alespoň se podnítí růst dalších plodů.
Nadúroda gigant kedluben, 8.8.2012
Nastrouhat a napěchovat do 4litrové lahve. Nechat vykvasit jako zelí. Zatížit nmikrotenovým pytlíkem s vodou.
Jak zabránit zelenání betonové terasy?, 29.7.2012
Zkusil bych obyčejný vápený roztok.
Fazolové lusky - zavařování, 29.7.2012
Víčka musí pevně držet. Protože moje zkušenost s víčky Omnia je v poslední době špatná, uvažuji o tom, sklenice po určité době chladnutí, ale ne pod 75 st.celsia, zkusit poklepem a podezřelá podrobit evakuaci pod zvonem. S narůstáním podtlaku dojde k... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 29.7.2012
Beefmaster je výborný také po dozrání ze zeleného stavu.
Stolbur rajčat 2012, 27.7.2012 Obsahuje fotku
Mám rajčatové keříky napadeny zřejmě stolburem. Keříky krní, minimální deformované přírůstky. Pěstuji v Polabí. Počátek projevu choroby je v červenání okrajů listů. Má někdo podobný problém?
Zkraceni azalky, 23.7.2012
Azalky je nejlépe zkracovat po odkvětu.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 16.7.2012
Letošní rok je pro moje rostliny rajčat problémový. Rostliny napadl zřejmě stolbur. Na některých rostlinách se horní listy kroutí, jsou zmenšené a jejich okraje mají fialový nádech. Nejdříve jsem si myslel, že původ choroby může být v loňském použití... celý příspěvek >
Pórek, velikost sazeniček, 9.7.2012
Zkraťte jim kořínky a vršky a klidně je vysaďte.
Dve hlavičky cesnaku, 2.7.2012
Před lety jsem dostal semena česneku. Po vysetí z nich vyrostly jednocibulinky a dalším rokem stroužky. Semena byla podobná semenům cibule. Ale není nad klasiku. Už bych takový experiment neprováděl. Takže i semeno nějakého konsumního česneku se... celý příspěvek >
Nemoc česneku?, 1.7.2012
Mám podobnou zkušenost. Letos česnek moc nenarostl.
Rajčata - listy do ruličky, 28.6.2012
Rajčata pěstuji 40 let s notným přídavkem kompostu. Přebývající rostliny sázím přímo na kompost. Kompost je klasika z listí, trávy. obsahu kadibudky a biologického odpadu, který vzniká víkendovým pobytem na zahradě. Letos se mi na několika rostlinách... celý příspěvek >
Vylamovala jsem u rajcat vsechno, 28.6.2012
Příroda je silná. Ještě není konec sezony rajčat. Teď už víte jak na vylamování a rajčata se po vašem původně dobře míněném zásahu zmotoří.
Jiřiny a slimáci, 20.6.2012
Mě ožrali bažanti krom košťálovin liliová poupata.
Staré plody třešní, 14.6.2012
Mám dva stromy třešní. Plodů je na nich napřeskáčku. Z ranější jsem sklidil minulý týden horko těžko půl košíčku, dnes tam není třešnička. Všechny odrbali ptákouni. Pod stromem pusto. Na druhé, Kordii, jsem po krkolomném lezení předvčírem sklidil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika