Příspěvky uživatele - 116.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 11.3.2012
Super, moc děkuju. Teď se ještě zeptám - nakupujete jejich semena na onom estonském internetovém obchodě, či z různých zdrojů? Můžete je případně uvést? (Ne všechny jsou seriózní a těm já bych se rád vyhnul). Díky moc. Kde vlastně svá rajčata... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 10.3.2012
Zajímalo by mě, Mirku - i ostatní - jaká máte konkrétně na mysli, když se tam pochvalně vajadřujete o "soudkových" odrůdách? Já si loni přes internet objednal odrůdy BRAUN CHERRY, BŮVOLÍ SRDCE, WHITE CHERRY, ORANGE BANANA, TIGERELLA a AUNT'S RUBY...... celý příspěvek >
Postřik na mšice, 5.7.2011
Díky za tip, hned jsem vyzkoušel, a doufám, žeto pomůže. Doufal jsem, že se ke mě nastěhují všichni ti chválení pojídačí mšic, ale nestalo se, kromě pár larev berušek a tak doufám, že moje papriky ve skleníku to vydrží... když už si to člověk pěstuje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika