Příspěvky uživatele - 231.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepidlo na dřevo, 16.1.2008
Chci si vyrobit zahradni nabytek. K jeho vyrobe budu potrebovat nejake lepidlo, ktere je odolne i spatnym povetrnostnim podminkam. Proto prosim o radu, jake lepidlo pouzit a kde se da koupit. Predem dekuji Lada
Kdy sklizet?, 13.9.2007
Je treba ponechat nekolik kvetu na rostlinach. Kdyz se kvety narovnaji je treba cesnek sklizet. Myslim, ze stare pravidlo dnes neplati.
jak sázet česnek, 13.9.2007
Pred nekolika lety jsem pestoval cesnek v dost velkem mnozstvi. Sazel jsem ho vypouklou stranou k severu. Sazel jsem v rijnu, a i kdyz do zimy vylezl nebylo to na skodu. Vzdy jsem mel krasnou urodu. Cesnek jsem nemoril.
kvas z letnich jablek, 6.7.2007
Dobry den. Mam slusnou urodu letnich jablek, kterou bych chtel vyuzit kvyrobe kvasu na paleni jabkovice. Nevim, jestli se letni odrudy k tomuto ucelu hodi a jakou dobu se da kvas uchovat. Chtel bych ho palit s pozdnimi odrudami nekdy v prosinci.... celý příspěvek >
drtic zahradniho odpadu., 10.5.2007
Dobry den. Prosim o zdeleni zkusenosti s delsim provozem drtice GRIZZLY, ktery hodlam koupit. Mam zkusenost s drticem ASGATEC EH2501, ktere jsou velmi spatne. Pri druhe zavade mi vratili penize. Jednalo se o stejnou zavadu /praskani protilehleho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika