Příspěvky uživatele - 164.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí postřik na mšice, 27.5.2012
Dobrý den, potřebovala bych se zbavit mšic na růžích, poradí někdo přírodní domácí postřik a hlavně jejich poměry? Děkuji
Co je to za rostlinu?, 26.5.2012
díky
Přehled škůdců, 25.5.2012
Děkuji, ale je těch potvor..
Přehled škůdců, 25.5.2012
Dobrý den, věděl by někdo prosím, nějaké internet.stránky, kde by byl nějaký přehled hmyzích škůdců na zahradě a hlavně jejich obrázky? Děkuji
Oleandr, 25.5.2012
Hm, ostříhala jste je úplně nebo jen zakrátila? Napadla mě spíše nějaká nemoc, když poupata nemůžou rozkvést.
Oleandr, 25.5.2012
Dobrý den, mám podobný problém..Oleandr je živý, ale takový "suchý", či co, Má i poupata, ale asi nevykvetou, loni jsem měla podobný problém, celé léto měl poupata, která ale nevykvetla..Proč? A zimovala jsem ho v místnosti u okna, a letost byly... celý příspěvek >
Wistarie mi nekvete, 20.5.2012
Pokud ji ta známá objednala z nějakého zásilkového zahradnictví, tak by to měl být asi roubovanec, ne?
Wistarie mi poprvé kvete, 20.5.2012
Ta moje "potvora" už má taky pomalu 15let a taky ještě nekvetla! Říkají, že je jí třeba řezat! Snažím se řezat, ale asi málo...
Wistarie mi nekvete, 20.5.2012
No však právě, máme ji už určitě přes 7 let a furt "potvora" nekvete.Mamka vyhrožuje, že ji vyhodí..Dostala sazeničku od kamarádky, která ji odněkud objednala, tak nevím, co je roubovanec a co ne. Stříhám na jaře od oka, snažím se... celý příspěvek >
Wistarie mi nekvete, 20.5.2012
a prosím, či ji hnojíte na květ a kdy?
Wistarie mi nekvete, 20.5.2012
Dobrý den, mám wistárii už několik let, ale stále nekvete, nevíte proč, na jaře ji stříhám, pne se mi po budově na opoře..Díky B
Co je to za rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
foto
Co je to za rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím věděl by někdo, co je to za rostlinu? Dostala jsem ji, mám ji doma asi tak 2. rokem v květináči. Myslím si, že by to mohla být GOJI? Nevím jestli ji mám zasadit na zahradu..děkuji..Bela
Co je to za rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
2.foto
Co je to za rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím nějakého odbroníka, zda by poznal, co to vlastně mám- dostala jsem tuto rostlinku a nevím název, není to náhodou GOJI? Mám ji doma 2. rok v květináči, tak nevím, zda jimám vysadit na zahradu.. Děkuji za rady..Bela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika