Příspěvky uživatele - 125.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozměry kurníku a pod, 24.3.2013
Vím, že se to tu už řešilo ale nemám jasno v jednom (viz níže). Na netu jsem vyčetl, že kurník má mít 1m2 je na 3-4 slepice (zajímá mě lehké plemeno chované pro vejce). Chci pořídit jen 5-6 slepic, tedy asi 1,5-2m2. Hřady mají mít 30cm od zadní stěny... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 1.3.2012
Dohodli jsme se se známými, že zakopeme slivovici, která se vykope při narození prvního vnoučete někoho z nás (předpoklad cca 5let uskladnění). Co je lepší, lahev se šroubovacím uzávěrem (třeba od rumu), nebo korek? zakapat voskem ze svíčky, pečetním... celý příspěvek >
Sokol, jak si ho udržet doma, 17.1.2012
Máme starý dům se spoustou skulin a tedy i vrabců. V poslední době občas na naší střeše sedává sokol. Rád bych si ho doma udržel, aby se vrabci odstěhovali. Jaké mu mám vytvořit podmínky, aby se mu u nás líbilo?
Jak zahnat nebo odchytit psa?, 9.8.2011
Tohle všechno vím, přečtěte si můj první příspěvek, kde píšu i o starostovi. Ale z vás všech mluví nezkušenost, vy mi sdělujete jak by to mělo být, takhle naivní jsem byl zpočátku taky. Dnes vím, že mi prostě nikdo nepomůže a já mám dvě možnosti, buď... celý příspěvek >
Dotaz k roubování, 2.5.2011
Učím se roubovat podle knížek a tam píší mimo jiné, že v létě je možno podnož naočkovat, pokud se očko neujme, tak se na jaře přeroubuje, když se roub neujme, tak v létě přeočkujeme... takže to vlastně můžu zkoušet donekonečna, dokud se nezaraří. Ale... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 5.4.2011
Dobrý den, bydlíme v bývalém statku a mám problém s tím, že snad v každé skulině mají hnízdo varbci. Utěsnit každou skulinu (ve 100 let starém pobití a pod) je nemyslitelné. Někde jsem slyšel, že pomůže velký, např. keramický pták umístěný např. na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika