Příspěvky uživatele - 230.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průběh kvašení jablek, 4.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Letos jsem zakládal poprvé jablečný kvas s kvasnou zátkou a rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti s průběhem kvašení? Mám trošku obavu z toho, že mi ani po 5-ti dnech kvasná zátka nebublá. Kvas je uložený při stálé teplotě 15 stupňů... celý příspěvek >
Prisavnik petiprsty vs. psi vino, 31.7.2014
Přísavičník pětiprstý je celkem nezmarovitá rostlina, která se velmi rychle rozrůstá a pokud její růst překročí únosné hranice, je dost problém se jí zbavovat. Stačí malý odlomek stonku a hned se z něj rozmožuje - pokud tedy omylem kousky rostliny... celý příspěvek >
Osivo Barenbrug SOS, 3.10.2012
Dobrý den chtěl jsem se zeptat, zda-li někdo už použil toto osivo, jak je s ním spokojen a jestli by byl ochoten zde vložit fotografii trávníku z tohoto osiva. děkuji
Pálenka z dýně, 18.2.2012
50 litrova bečka,4 ks střednich dyni, bude asi pul bečky.Odstranit kuži vybrat vnitřek, rozdrtit. 5-6 kg cukru s vodou do plne bečky, nechat kvasit jak slivky, chutna skvěle
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 1.5.2011
Díky za radu. Asi jsem se unáhlila s koupi. Wistarie se mi líbí, ale jelikož nemáme ještě dokončenou úpravu zahrady, asi budu muset nechat Wistárii v nádobě. Chtěla bych se ještě zaptat, jestli je možné Wistárii pěstovat ve veliké nádobě. Bydlíme v... celý příspěvek >
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 29.4.2011
děkuji moc za radu. Ještě bych se chtěla zeptat, pokud ji zasadím k těm sloupkům, udělá mi takovou zeď. Původně jsem chtěla sloupky vytahat a nasadit tam řadu tůji nebo nějaký jiný plot, ale líbila by se mi představa, že místo toho se tam bude pnout... celý příspěvek >
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 28.4.2011
Prosím poradíte mi. Koupila jsem si 1m wistárii, ale nevím kde ji zasadit. 1/ kmen starého ořechu vysoký asi 2metry. 2/zabetonované sloupky od plotu 1,5m vysoké a 3m od sebe (jedná se o 3 sloupky bez pletiva), jak je propojit nahoře tyčkou? a je... celý příspěvek >
Sekacky stiga, kterou vybrat, 16.4.2011
Taky vybíráme sekačku a tahle se nám zamlouvá - dejtě pak prosím vědětm jak jste s ní spokojený.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika