Příspěvky uživatele - 107.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.9.2012
... jak chuťově dopadla letos Karmen, Dagmar,  Darek? Ráda bych si je vysadila, prosím o hodnocení...
Angrešt Karmen, Dagmar, 13.9.2012
Angrešty Karmen a Dagmar jsou výpěstky šlechtitele p. Vrány. Má už někdo výsledky? Chuť, velikost bobulí,  vzhled korunky, odolnost... přečetla jsem si taky celou diskusi o Top odrůdách angreštů, chybí tam hodnocení Dareka - přidá někdo vlastní... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Valašské kotáry - 450 m, poslední plody z pole sklizené před týdnem, rostliny jsem už zlikvidovala.. Přikrývala jsem bílou netkanou jen v době květnových mrazíků - zmrzly plody na stromech, ale melouny ne. U nás, zřejmě na rozdíl od Vysočiny, celé... celý příspěvek >
Sazenice jahod Evie 2, 31.8.2012
... no zrovna se zlobím, že jsem si je koupila. Plody byly před dozráním, tak jsem je i po zasazení nechala a asi 2x už okusila zralou jahodu - poměrně veliká, atraktivní, ale kyselá, kyselá, kyselá... koupeno v našem zahradnictví, což Vám asi k... celý příspěvek >
Angrešt Karmen, 29.8.2012
... a jak zarodila Karmen letos? - a padlí? Prima mně definitivně odešla, už měla malé plůdky, a najednou začala usychat. Ale určitě mi nechutnala vícnež Bílý nádherný, to tedy ne. A protože fa Jural se nechystá expedovat ani Karmen ani Dagmar - ví... celý příspěvek >
Melouny - černá hniloba?, 10.8.2012
... Rovral jsem používala proti monolii třešně do doby, než jsem si přečetla, že je rakovinotvorný...
Melouny - černá hniloba?, 7.8.2012
... fotku přiložím až zítra, ale mám obdobný problém ale jen tam, kde je meloun na černé netkané, a to jak ve skleníku, tak částečně na poli - tam mám podložený jenom pruh listů a přesně ten pruh listů je seškvařený, takže si myslím, že je to díky... celý příspěvek >
Mrtvice angreštu?, 6.8.2012
... a co proti tomu? Rezistenty obvykle kupuji proto, abych nemusela použít chemii, ale v tomhletom případě zřejmě její absence byla chyba. Ráda bych si letos objednala i další stromek angreštu, Karmen,  od p. Vrány,  Zatímco jeho Prim se... celý příspěvek >
Mrtvice angreštu?, 6.8.2012
... na příčinu jsem nepřišla, a letos "odešel" celý stromek, tak přišel vykopat. Bohužel, nebyla to nejhorší chuť, i když nejlepší taky ne, navíc pro příliš bujný růst se musel redukovat už v létě - možná to nezvládl a zakrácené větve zmrzly...
Malina Ljulin, 6.8.2012
... i já mám Ljulin vysazený víc jak před 15ti lety, plodí pořád a především jeho výhodou je, že když se nevydaří maliny plodící v červenci jako letos /u nás zmrzly snad květy, malin bylo poskrovnu/, tak na tyhlety je možné se spolehnout, plodí až do... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 6.8.2012
... a je nějaký podstatný rozdíl v chuti?... nebo jde jen o dobu zrání, o barvu a hrubost slupky?... a jakou váhu udrží okurková síť? Zjistila jsem, že se mi pár melounů zavěsilo na silonovou síť místo okurek /ty mám letos špatné, vč.... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 3.8.2012 Obsahuje fotku
9 kg? Tak já dneska sklidila prvý Sugr a to ještě ze skleníku, vážil 2,40 kg, ale byl zralý a hlavně Můj...melouny na Valašsku, no kdo to kdy viděl, žejo... ten v kompostéru je už teď dvojnásobný a Crimson venku roste před očima... Čerň? a já... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 2.8.2012
Děkuji za odpovědi oběma, uvidím, co budou nabízet školky.  Nicméně letos mně zmrzlo naprosto všecko - plody třešní, jablek, ryngle - to se za 20 let, co zahradu mám, ještě nestalo. Jen ty melouny /a taky hrozny/ jsem zachránila pod dvojitou... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 2.8.2012
... mám čačanskou třetím rokem /450 m/  na myroblánu, čekala jsem, že se letos ukáže. Nezakvetla, ale obrazila, časem na listech začaly být kruhové dírky, začala žloutnout a dnes jsemi našla už uschlou korunku. Začíná sice obrážet ve spodnější... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 2.8.2012
... asi ano, protože černají i malé plůdky velikosti pink-ponkového míčku a to jak ve skleníku, tak i venku, i když rostliny jsou vitální /kromě jedné ve skleníku/.. a dík za určení - a s jak dlouhou dobu dozrávání je u Crimsonu třeba počítat? Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika