Příspěvky uživatele - 68.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká podnož?, 29.1.2012
zdravím. Já vím, že to není muj napad. Je to pouze moje zkušenost, kterou jsem vyzkoušel podle rady prof. Hričovského z knížky Jablka a hrušky. Mám od něho i fotografickou knižní serii POMOLOGIA. On sam doporučuje a mě to fungovalo, aby se všechny... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 22.1.2012
Zdravím Vas. Je bohužel smutné, ale od rozdělení republiky se u nás vubec nerozšiřují nové Slovenské odrudy a vubec není u nás ani jejich propaganda. Z Bojnic mame pouze šlechtěnce rybízu, černý bez a kamčatské zimolezy. Byl jsem i osobně na exkurzy... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 21.1.2012
Zdravím.     Wiliamsova čalavka je odruda slabého rustu a tak vyžaduje i na zákrsky bujnou podnož a to je semenáč. Nehledě na to tato odruda se nesnáší s kdouloňovou podnoží a roste na ní pomalu a má kratší život a časem se vam v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika