Příspěvky uživatele - 156.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotaktory Jinma, 12.1.2012
kupoval jsem přímo v číně jinmu 204 a vyšla o 110 tis levněji jak u nás, takže to bude asi podobné
Myš pod podlahou, jak na ni?, 12.9.2007
Jistě myš podlahu opustí - ale kudy v bytovce s dřevěnými stropy i podlahou. Taky se tam vrátí a třeba někama ůplně jinama. Kam dát pastičku - ted poradte! Když mi hlodala myš v kuchyni v podlaze a prokousala se podlahou stačilo dát past k díře a myš... celý příspěvek >
Myš pod podlahou, jak na ni?, 11.9.2007
Obavy jsou zbytečné. Suchý salám vyschne a nezapáchá, myš je drobný tvor u kterého mumifikace proběhne rychle, zvlášt v prostředí suché podlahy. Past s ořechem či kůrkou je taky dobrá, ale dá se použít jen když myš opouští ůkryt podlahy. Zůstává li... celý příspěvek >
Myš pod podlahou, jak na ni?, 10.9.2007
Mám podobnou zkušenost a vyzrál jsem na ni jednoduše. V rohu místnosti jsem do podlahy vyvrtal otvor o průměru 5 mm, nasypal jím granule a pro lepší atraktivitu přidal na kostičky nakrájený suchý salám. Otvor jsem uzavřel kouskem dřevěné kulatiny. Už... celý příspěvek >
rajčata papriky, 15.7.2007
Možná více jak 30 let pěstuji společně ve skleníku rajčaty a papriky a doposud jsem s tím neměl problémy. Je pravda, že je půda časem vyčerpaná a musí se obnovit to tak dělám jednou za 10 let. Ale několokrát do roka přihnojuji statkovým hnojiven... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika