Příspěvky uživatele - 145.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 25.9.2012
Moc díky. Petr
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 24.9.2012
Oparvdu nemá nikdo Dolmar 5105, kdy by mi byl ochotnej poradit, jak má být ta podložka otočená? Petr
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 10.9.2012 Obsahuje fotku
Mám prosbu. U této mot.pily mi vypadla hrncová podložka označená na obr.č.11 a já teď nevím jak tam má být správně nasazená (otočená). Mohl by mi toto někdo vyfotit na pile jak to správně patří. Díky Petr 
Stavba zahradniho domku, 3.1.2012
také bych se připojil, a poprosil o nějaké bližní informace.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 29.12.2011
Tak s tím hle souhlasím.Nejlepší je že když člověk tu věc potřebuje tak ji stejně nemuže najít a dojde si ji koupit. To je moje zkušenost jak u sebe doma, tak u rodiču, ale i u tchána.
Motorová pila husqvarna, 16.4.2009
Díky všem za rady, vyzkouším a samozřejmě dám vědět jak jsem dopadl. Petr.
Motorová pila husqvarna, 15.4.2009
Mám podobný problém s HQ 345. Studená startuje dobře, pokud je teplá nastartuje jen pokud mám současně zmačknutý plyn. Myslíte, že by to mohly být stejné závady?  Díky Petr B.
Řetěz - zlomený zub, 12.12.2008
Díky, vyměněno.
Řetěz - zlomený zub, 8.12.2008
Dobrý den, při řezání jsem mot.pilou jsem chytil hřebik a zlomil se jeden zub na řetězu. Řetěz je ještě slušný, tak je mi ho líto vyhodit. Dá se to opravit (vyplatí se to), nebo řezat bez jednoho zubu? Láďa
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
Dobrý den, z vlastní zkušenosti jen potvrzuji slova pana JS. Brusku SKS 85E jsem si koupil a i bez úprav je to nesrovnatelné broušení a hlavně potom řezání s dřívějším u mne pižláním pilníkem. Řetěz si vždy "líznu" po třech nádržích a... celý příspěvek >
Motor Tecumseh 5,5HP, 4.3.2008
Dobrý den, obracím se s žádostí o radu na doporučení dobrého servisu v okolí Poděbrad, Kolína, Kutné Hory na výše uvedený motor. Děkuji Petr
Zálivka rajčat a paprik, 28.6.2007
Ještě jsem chtěla napsat, kdo pěstuje tolik rajčat jako já...každý rok to trošku přeženu, tak mi poradili, když na konci sezóny zbyde hodně zelených zdravých rajčat, tak je otrhat a nevymýšlet různé čalamády, ale naskládat je do hliněného hrnce... celý příspěvek >
ředkvičky, 28.6.2007
Bydlím v oblasti, kde bývalé JZD pěstovalo ředkvičky, saláty, květáky, zelí a nic víc. Měli vždycky krásnou úrodu. Bylo mi porazeno, že je to půdou. Ředkvičky zbožňujou takovou písčito-hlinitou půdu. Seju ředkvičky od jara do září a mám obrovskou... celý příspěvek >
Zálivka rajčat a paprik, 28.6.2007
Dávám 1,5 litrové, nebo 2 litrové lahve s klasickým malým víčkem. To víčko odšroubuju a opravdu zapěchuji do hlíny. Když mám pocit, že to rychle vyteče do hlíny...jsou tam zanořené do půlky, tak ještě nasypu hlínu do PET lahve. Všichni sousedi se mi... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 26.6.2007
Bohužel letos nebyla žádná zima a oni se trošičku víc rozmnožili. Někde jsem četla, že si pán dává do krabičky od sirek naftalín a ty si strká do ponožek. Prý to pomáhá. Teda já bych do takovýho smradu taky nevlezla :-)))
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika