Příspěvky uživatele - 220.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gascoigneho šarlatové, 13.1.2012 Obsahuje fotku
Nevím, o čem se tady pořád dohaduje te. Na těch prvních fotkách pana Petra z Pardubic jsou na 100% naprosto typická jablka Gascoineho šarlatového, až se mi začaly sbíhat sliny... Měli jsme ho na zahradě 50let a já ho milovala, takže ho znám docela... celý příspěvek >
Zvláštní druh jahody?, 12.1.2012
Ale má chutnat po ananasu , ani ji nebudu zkoušet. Ani žlutá malina pro mne také není to pravé, radši malinovou malinu...   Lída
Orchidej - je to normální?, 12.1.2012
Najděte si tady vlákno o "keiki". Jen si z něho pamatuji, že rostlinky se oddělují až v určité velikosti...           L.
Neznámá rostlina, 11.1.2012
No já jsem také dělala výřez z toho stromečku - ale na té fotce toho samotného listu z 10.1. ve 13:38 mi ty zářezy opřipadají hlubší a stopka silnější. Ale co to je?!?!         Lída
Gascoigneho šarlatové, 11.1.2012
ps -nevím, jakou chuť má S.E., ale Gasciogneho šarlatové u nás ve sklepě (ne ideálním) vydrželo do Vánoc. Mělo svoji specifickou aromatickou chuť, ze spadaných byl vynikající mošt. Malé plody měly průměr tak 7cm, větší na uložení 9-10cm.  V době... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 11.1.2012
Je to Gascoineho, ty ďubky lenticel se nedají splést  :-)))  Lída
Neznámá rostlina, 11.1.2012 Obsahuje fotku
Ty listy na tom stromku po zvětšení vypadají takhle :
Neznámá rostlina, 11.1.2012
A patří ten list k tomu stromku? List má dužnatou stopku, stromek má u listů šťopičky slabé, i tvarivě mi tam připadají jiné... Stromek vypadá přesně jako Malva zebrinus, co se mi vysemenil porůznu po zahradě, jen jsem měla postranní větvičky hned... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 11.1.2012
Gascoigneho jsme měli roky na zahrádce, než odešlo stářím. Výborné velké aromatické jablko, nikdy jsme ho ničím nestříkali a strupovité nebylo. Mělo jedinou necnost, že se plody rády kazily od středu. Ač mělo kmen výšky asi 50cm, zabralo plochu... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 10.1.2012
Podle toho výběru - je to taková pestrá směsice všeho možného - bych to asi riskla a objednala. Dalo by se i jinde, ale zas byste i u levnějších cen platila víckrát poštovné.           Lída
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 10.1.2012 Obsahuje fotku
A takhle vypadalo o rok dřív...           L.
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 10.1.2012 Obsahuje fotku
Bohužel nemám fotku víc zblízka. Ještě jsou místy vidět horní hrany, ale už zarůstají. Původně jsem měla v úmyslu je zakrýt placáky a k jezírku udělat šlapáky v trávě, ale musí to počkat, až... celý příspěvek >
Jaký je aktuálně u vás výskyt krtků?, 10.1.2012
Kočky mám už vyrostlé , ale krtek reje o stošest - podle pranostik by tedy měla být dlouhá zima...                       Lída      
Jak množit koniklec, 9.1.2012
Většinou se dělá ze semen, oddělek se mááálokdy chytne.   Lída
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 9.1.2012
Také mám výlisek (AL-KO) cca 2 x 1,4m, hl.0,6m, obsah 600l, bez filtrace i vzduchování. Nepromrzá až dolů, choulostivější kytky ponořené na dno přezimují, ale ryby tam nemám (ani nechci).          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika