Příspěvky uživatele - 188.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soused likviduje zahradu, 20.9.2013
nema tam ani chatu, ani zahradni domek, nic. No a oresaky maji obvod pres metr. Po vcerejsim vecernim telefonatu, kdy jsem se s nim zkousel opet domluvit mi vre krev v zilach jeste ted. Pry na svym pozemku si bude delat co si zlibi a nezajima ho... celý příspěvek >
Soused likviduje zahradu, 19.9.2013
Zdravim, nez zacnu litat a utracet za pravniky, zeptam se nejdrive zde. Urcite se najde nekdo znaly. Soused na zahrade se rozhodl, ze ji pronajme firme a tak taky udelal. Jeho zahrada sousedi se silnici pro motorova vozidla, ale je jiz ve meste.... celý příspěvek >
Povrch chytí plíseň, co s tím?, 11.3.2013
loni mi to udelalaly rostlinky stejne a v pohode prezily.
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 16.9.2012
jednak to jsou jabka a pak dlouhe odparovani na sporaku. staci jej dat na mirno a nechat byt. jednou za pul hodky zamichat a dal se nestaram. Nic se nepripaluje a v klidu se odparuje.
Presazeni revy, 13.9.2012
ja se prave ptal jak stare maji sanci prezit, ale jestli starsi nez 3 roky ne, tak to nema smysl. ty hlavy maji od deseti let vys. Sice bych si vybral ty mladsi, ale i tak by to bylo tech 10let. je to tedy zbytecna prace :(Skoda.
Presazeni revy, 12.9.2012
O vikendu mame jet k babicce a bude se likvidovat vinohrad. Je nejaka sance vykopat par hlav a presadit si je k sobe? Jake maximalni stari ma sanci prezit a chytit se, nebo spis jak postupovat.  Diky jirka
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 12.9.2012
trosku pozde ale dva uzasne recepty: ADŽIKA (to je pasta k masu, na topinky, nakladam do ni i platky pred grilovanim) - recept z ukrajiny --- 5 kg rajčat 1 kg mrkve 1 kg tenkostěnných paprik 1 kg jablek vše pomlet na masovém... celý příspěvek >
Rajčata Vilma - žloutnutí až zasychání listů, 14.8.2012
tak to ja z ni mel 2 rajcata. :(
Rajčata Vilma - žloutnutí až zasychání listů, 14.8.2012
udelala mi to stejny. mam je na balkone poprve a naposled, je to "rajce" k nicemu.
Co to je, 3.8.2012
tak prozatim je to ok, so bylo zasazeny tak vyschlo, zbytek se nejak nesiri.
Co to je, 25.7.2012
v zahradnictvi mi tvrdili, ze se magus uz dlouho nevyrabi, ale meli sulku, tak jsem to vcera vecer stihl striknout. dnes uz zase cely den prsi.
Co to je, 23.7.2012 Obsahuje fotku
dekuji za podnetnou kritiku fotografovani a rad si necham dat lekci jak iphone donutit aby zaostril kam chci ja a ne on. Pridavam snad lepsi fotky. a rady jak s postrikem ovsem dekuju. jura
Co to je, 21.7.2012
nevim jestli jsem dobre hledal, ale muzu pouzit OMITE 30W? A jak je to s destem, jak dlouho nesmi prset, aby byl postrik ucinny. Diky
Co to je, 21.7.2012
ja prave strikal preventivne. tohle se mi objevilo poprve. muzete poradit konketni postrik?
Co to je, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Zdarec, prosim, muzete mi rict co je to za chorobu a cim striknout? Dnes se mi na prvnim listku objevila nejaka plisen. Mam to strikany jednou kuprokolem a cca pred dvema tydny ortivou. diky Jura
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika