Příspěvky uživatele - 223.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 11.9.2015
Tak to se Vám nedivím. Já co se týká křovinořezů, ani jeden na opravu jít nemusel. A to se týká obou značek s jinou jsem ani nedělal. Na občasné použití bych také sáhl po Stihlu, při troše údržby a pracovní dovednosti opravdu vydrží. Ta Huska z... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 10.9.2015
Být to diktát, asi by to byla koule, teď to vidím. Omluva.
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 10.9.2015
Psal jsem i o těch žacích nožích na křovinořez. Dokonce i Stihl je prodává, je to 300mm dl. a 1.6mm ocel. Vybrace minimální oproti trojzubu protože to nic neváží. Na trávu a dokonce na 3cm nálet dřevin, je to velice odolný nůž. Na trávu stačí i... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 9.9.2015
Za téměř 30let práce s křovinořezy jsem dělal se Stihl-360FS(to byl 50ccm stroj) 500FS shodný s tou 360. Stroje které při troše údržby vydržely věky. Perfektně řešený, během chvíle ji mohl rozebrat a zas dát dohromady. Asi po deseti letech jsem ale... celý příspěvek >
Určení jabloní, 1.9.2015
Asi neřešitelný problém. Jablon stará po Němcích víc jak 70let. Roste v 500m n.m. Plodí KAŽDÝ rok-sucho-nesucho atp. Bývá na ni 150kg jablek, žlutých z jedné strany do růžova, velikost asi 15-13cm. Velmi šťavnaté. Strom je velký, vitální,... celý příspěvek >
Ovoce do stínu, 21.4.2015
V téměř celodenním stínu pěstuji rebarboru. Je na severozápadní straně domu, z jihozápadu je pergola a navíc ze severu je asi půl metru od rebarbory jabloň, takže slunko maximálně hodinu denně. Není to jak na slunci, ale na několik koláčů za... celý příspěvek >
Vavřín a puklice, 15.11.2014
A může se takto ošetřený bobkový list pak používat v kuchyni?
Uskladnění křenu, 13.9.2014
 A toho máte celý ponořený? A sklenici zavřenou víčkem?
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 5.7.2014
Připojím se s dotazem: kde květiny nakupujete? Připadá mi, že nikde, kde jsem nakupovala, nemají pořádný výběr, ani s kvalitou nejsem spokojena.
Proti krtkům, 7.6.2014
Letos nám krtek neskutečně řádí v zeleninové zahrádce, past nefunguje, vždycky ji zahrne hlínou, nic se nechytne a krtek vesele ryje kolem. Můžu dát karbid do záhonů? Neudělá to nic se zeleninou?
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 5.5.2014
Pěstuji rajčata více než 10 roků a proti plísni jsem stříkal jenom jednou. Rajčata mám pod stříškou z průhledné folie. Neprší na ně, nepadá rosa a s plísní problém téměř nemám.
Afrikány, 21.4.2014
Děkuji, nenapadlo, mě, že zmrznou, když je už prodávají, ale je to další zkušenost, příště už budu chytřejší :-)
Afrikány, 21.4.2014
Minulý týden jsem vysadila koupené afrikány nazáhon a bohužel je sežehl mráz. Vzpamatují se (obrostou) nebo je mám vyhodit?
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 19.4.2014
A tohle je zrovna můj problém, můžete mi prosím někdo poradit, kam přesně nainstalovat nový o-kroužek mezi motor a plast.čerpadlo?Po zapojení a spuštění to zas protékalo...
Co to je?, 25.8.2013
Moc děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika