Příspěvky uživatele - 209.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motúčko - elektrické kolečko, 9.12.2011
Je to starý téma, ale píšu. Mám rok motúčko a právě na svážení dřeva je úžasné. s korbou " trakař ". Nařežu v lese strom na metry a přibližuji motúčkem k cestě. v lese bych se jinak nepropletl, doteď nosil po jednom na rameni. Je to... celý příspěvek >
Hnůj rozpuštěný ve vodě, 24.8.2011
To teda rozhodně, ale rozhodně nekupujte. Výsledek bude, že budete smrdět, až se tim pocintáte, jak tam ten sud kvasícího hnoje povlečete, pak si slámou ucpete kropítko konve. Nemohl byste to natočit na video, moc mě to zajímá, namixujeme k tomu... celý příspěvek >
Motorové kolečko, 17.8.2011
To si moc nedovedu představit, tu praktičnost, jak naleju benzín, natáhnu šňůru a jedu s kompostem a kraválem. Já mám elektrické kolečko a je praktické, už se tu probíralo, výrobce Isol.t Bra.o, motorek má 250 W a to bohatě stačí na kolečko plné... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 4.8.2011
ach jo, furt dokola, co se podívat na témata??? už se to tu letos probíralo, nebuďte líná. Jo a česnek už má být venku
Co je truskavec?, 20.7.2011
Ve všech slovanských jazycích, polštině, ukrajinštině, ruštině truskavec znamená jahodník. punktum
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 13.6.2011
Já jsem napřed koukal po Journeyman Gladiátor UTV, samozřejmě po Polaris ranger 400, to je ale pecka a nakonec vybral střední cestu Kymco UXV 500. Glad je určitě dobrý, podívejte se na čtyřkolkářské forum tento Číňan je družný a v kolektivu oblíbený,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika