Příspěvky uživatele - 60.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký traktůrek do terénu?, 31.1.2012
Uzitecne, dekuji, doma hned zkontroluji kapotu. filipmd@volny.cz
Jaký traktůrek do terénu?, 10.1.2012
Dekuji za tip, zatim to u mne vypada opravdu na tu Kubotu, nejspise G18.
Jaký traktůrek do terénu?, 3.1.2012
Taky jsem si to o tlakovem mazani myslel, ale presto nektere firmy (uz si to pletu, ale urcite HQ, pak myslim ze Stiga a dal uz si nepamatuji) davaji zaruku na motory jenom do 15st. stoupani, tak to asi az tak jednoduche nebude... 4x4 se... celý příspěvek >
Jaký traktůrek do terénu?, 1.1.2012
OK, zkusim tedy nadhodit - motor B+S Vanguard, nebo Kohler...? Hydroprevodovku TT K62, nebo KT 40, nebo K71,...? Kopec cca 25st. a tlakove mazani? Nejenom posekat, ale i neco potahout na vlecce (kolecka s hlinou mne po 4.vyjeti proste... celý příspěvek >
Jaký traktůrek do terénu?, 24.12.2011
Stale vybiram, obcházím, ctu - a tak se zase radím s novými poznatky: Pri obchazeni prodejcu jsem u HQ narazil na informaci, ze vsechny zahradni trakturky jsou delany do max 15st. stoupání. Více ze "tlakové mazání" nezvládne. Hledal jsem... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 3.12.2011
Dobry den, nevite nekdo - ma Kubota 1600 nebo 2100 uzaverku diferencialu a jakou ma prevodovku? Dekuji, Milda.
Jaký traktůrek do terénu?, 31.10.2011
Děkuji.
Jaký traktůrek do terénu?, 27.10.2011
Existuje prosím zahradní traktor na členitou zahradu v prudkém kopci? Potřebuji posekat kolem domu cca 1000m2 a v zimě odhrnout cca 100m od cesty k domu - teda raději pozametat kartáčem - má k tomu některý traktor přední hřídel? Děkuji.... celý příspěvek >
Cub cadet rbh 1200, 18.4.2011
uff, poradit neumim, pac jsem na tom stejne, ale jsem hodne zarazen, pac jsem cub cadet taky (zatim jenom papirove) vybral a pozemek mame hoodne ve svahu... Milda
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika