Příspěvky uživatele - 62.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 16.11.2011
Ahoj. Mám agzat a nepotrebujem žiadne prídavné kolesá a neviem čo tu ešte píšu ostatný.  Podstatné je aby stroj bol "vyvážený" a pri správnej orbe priamo pri orbe nepotrebuješ stroj ani držať, ore samo čo dosiahneš už uvedeným... celý příspěvek >
Je Dolmar kvalita, 16.11.2011
DOLMAR jednoducho nie je kvalita.  Mám krovinorez MS4510 na ktorý ma nahovoril predajca s tým, že je to neskutočný stroj, Mal pravdu, je vto neskutočný stroj, ktorý nikomu neodporúčam. Potreboval som výkonnú profi kosačku, kde som sa rozhodoval... celý příspěvek >
Chcípání křovinořezu, 16.11.2011
A výfuk?  Demontuj výfuk - vyčisti ho a skús tak. Daj vedieť. Čau.
Dolmar MS-335.4U alebo MS-330U, 16.11.2011
Peter už si kúpil krovinorez? Ak nie tak zn. Dolmar nekupuj. Mám 4510-ku, predtým som mal HQ-nu oveľa menšiu ale bola oveľa lepšia. 12 rokov som s ňou kosil mesačne 1Ha bez problémov a s Dolmarom, tak to je..0...  Automatická hlavica na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika