Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.10.2014
Pro všehny diskutující anketa: Kolik metrů čtverečních jste s tím svým rýčem už letos na podzim zryli? Uveďte jen typ rýče a m2  (nemyslím tím, co jste vykopali a podobně).                  ... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 13.10.2014 Obsahuje fotku
V neděli jsem se byl podívat na dýňových slavnostech v Šebrově na Blanensku. Byla to krásná akce a tak mne nadchla, že se dám na pěstování dýní. Z vystavených dýní bych si odrůdy vybral, ale jen mně chybí nějaké dobré recepty co z nich udělat. Znáte... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 9.10.2014
Já si myslím, že nejde jen o to kolik živin v půdě je, ale je potřeba, aby rostliny měly dost velký kořenový systém, aby tyto živiny mohly přijmout.                             Vladimír
Paprika pro venkovní pěstování, 4.10.2014
Tak to s těmi beraními rohy si taky zkusím až budu sám doma- v pondělí nebo ve čtvrtek. Ty pálivé věci jím stejně jen sám. Díky za informaci.                      Vladimír
Paprika pro venkovní pěstování, 4.10.2014
Koupil jsem dva polotučné tvarohy, řádně jsem je osolil a přidal koření (tymián, oregano a grsnulovaný česnek). Dal jsem tam jedno vajíčko a rozmíchal to. Zahustil jsem to trochou strouhanky (ten tvaroh byl dost tekutý). Naplnil jsem papričky a... celý příspěvek >
Melouny 2014, 4.10.2014
Tak to já bych si ho klidně dal, i kdyby nebyl až tak super. Docela závidím Vaše pěstitelské úspěchy s melouny. Mně se nepovedlo na jaře žádné roubování a tak jsem místo melounů pěstoval hokaida. Vlastně ani nevím, jestli ještě budu příští rok... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 3.10.2014
Pečete je celé včetně semen? Lilek nemám, ale mohl bych tam dát cuketu nebo Hokaido.                      Vladimír
Paprika pro venkovní pěstování, 3.10.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem v pondělí otrhal ty Berosy, byla jich plná igelitka. A to bylo jen na záhonu 1,2 x 2 m. Ještě se mně podařilo upéct dva plechy Jalahot, ale co těmi Beros stále nevím.                    ... celý příspěvek >
Česká rajčata, 1.10.2014 Obsahuje fotku
Musím to své hodnocení Leščukova ještě poopravit, Opravdu se chuť zlepšila, hlavně se mně zdálo sladší. Pozitivní bylo, že vydrželo na polici nejdéle ze všech rajčat, aniž by se projevily nějaké vady. Důvodem bylo také trochu to, že jsem do toho... celý příspěvek >
Jak rozlišit odrůdu ořešáku?, 1.10.2014
V tom máte jistě pravdu, v roce 1978 byly pro prodej již schválené roubované odrůdy. Stejně jako dnes se jistě daly sehnat i odrůdy v registraci a i ty, které ještě ani registrovány nebyly. Můj otec se znal s nějakým panem Kutinou a od toho... celý příspěvek >
Jak rozlišit odrůdu ořešáku?, 1.10.2014
Překvapivě mám podobný zdroj, Věstník ÚKZÚZ, kde je psáno: Odrůda Mars zapsána do Státní odrůdové knihy v roce 1994. Já si myslím, že až po zapsání do této knihy lze s rostlinným materiálem obchodovat. Jinak ani Mars ani jiné odrůdy nebyly předmětem... celý příspěvek >
Jak rozlišit odrůdu ořešáku?, 1.10.2014
Jen jedno upřesnění: Mars aSaturn byly zapsány do odrůdové knihy až v roce 1994. Od roku 1971 jsou zapsány odrůdy Apollo, Bohumil, Jupiter a dále Lake (1976), Magdon (1971), Seifersdorfský, Sychrov, Vilém  (2002).        ... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 30.9.2014 Obsahuje fotku
Pár vybraných obrázků španělských rajčat.                        Vladimír
Česká rajčata, 28.9.2014
Nevíte někdo náhodou co by to mohlo být za rajče? Czech's Excellent Yellow (Vynikající české žluté), stará odrůda někdy ze sedmdesátých let minulého století, poloranná, tyčková, kulaté žluté plody s narůžovělou dužninou uprostřed a v blízkosti... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 28.9.2014
Nevím kolikanásobně je Beros méně pálivý než čili paprička, ale běžně ho zavařuji do trochu upraveného nálevu na okurky občas si jich jen tak pár sním. A to nejsem jak se říká žádná plechová huba. Dokonce když jsem začal Beros pěstovat (byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika