Příspěvky uživatele - 199.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.12.2011
Pane Mirek, toto je nejleší letošní příspěvek. Přes zimu si vyrobím.
Mala rekonstrukce vzhledu studny, 21.12.2011
Mám stejný názor jako Beny. Studna je technické zařízení, voda se čerpá ručně pumpou, nebo pomocí el. čerpadla. Původní řešení byla realita, Úprava je zbytečně hmotná a nezajišťuje studnu z hlediska bezpečnosti. První nezvaný návštěvník vám ji... celý příspěvek >
Dozrávání rajčat po sezoně, 19.12.2011 Obsahuje fotku
Mám stále ještě dosti rajčat utržených za zelena před příchodem prvních mrazíků. Krásně zčervenaly, ale nejsou tak chutná jako v minulých letech. Mám několik odrůd, nejvíce Bejbin. V některých rajčatech černají semínka. Přikládám foto. Má někdo... celý příspěvek >
Kde sehnat semena jahod?, 18.12.2011
Mirku, prosím, napište více o vámi pěstovaných jahodách. Chuť, množství plodů, odolnost proti chorobám...   Zajímá mě praktický názor zkušeného zahrádkáře. Pěstuji pro mě osvědčenou Rujanu.
Termín výsadby česneku, 17.12.2011
Česnek nemořím, zasadím stroužky někdy koncem října a už si ho až do sklizně "nevšimnu". Občas mi již před zimou vyrazil ze země, ale na výsledek to vliv nemělo. Česnek tak pěstuji asi 40 let, stále ze stejné sadby. Zkoušel jsem sázet česnek starý z... celý příspěvek >
Předpěstování pórku, 17.12.2011
V příští sezoně budu pěstovat jen pórek letní, nasuším ho na zimu. Nebyl napaden vrtalkou. Zimní dopadl špatně. Také mi krásně narostl a nemusí se sázet do hĺoubky. Vysejete a zaléváte a hlídáte před vrtalkou. Při prokázaném náletu vrtalky ihned... celý příspěvek >
Odšťavňovač, 17.12.2011
Používal jsem ho na rybíz. Bude vhodný i na rajčata. Rajčatovou šťávu ale zpracovávám povařením a pasírováním.
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 5.12.2011
Záleží na spoustě okolností, které netřeba uvádět. Jestliže teplota v krabici klesne pod -4 st C, nechá se předpokládat, že budou jablka načatá. Jablka v krabici od banánů mají určitou tepelnou kapacitu, která působením delšího poklesu teploty bude... celý příspěvek >
Sušení jablek, 5.12.2011
Doma nenosíme přes ústa roušku proti vdechování prachu. Dýcháním vlastně přes organizmus filtrujeme naší činností zvířený prach z prostředí, v kterém žijeme. Více mně vadí pomyšlení na větrem zvířené chrchle a neuklizené psí exkrementy při pobytu... celý příspěvek >
Sušení jablek, 4.12.2011
Sušit křížaly na radiátoru nemá chybu.  Také jsem sušil. Používal jsem kovová sítka, která odpovídala velikostí ploše radiátoru. Bydlím v paneláku, kde je obvykle i suchý vzduch a sušení je tudíž rychlé i v sušičce. Ale od zateplení domu není... celý příspěvek >
Muze liska poborit zed?, 30.11.2011
Líska se musí trochu držet ve vzrůstu. Prořezávat a snižovat, nutit do plodnosti. Dlouhé větve a vítr mohou udělat škodu. Ůprava už přerostlé lísky ve výsledku nepotěší.
Nejchutnější rajčata, 30.11.2011
Mám stejné chuťové buňky jako Kuky. Ale, sklizená zelená rajčata mně letos sice krásně červenají avšak jsou stále poměrně tvrdá. Rozhodl jsem se v příští sezoně nepěstovat již Beefmaster, protože se v plodech na pohled pěkných vyskytla černá vnitřní... celý příspěvek >
Cesnek roste do nati, 27.11.2011
Myslím, že česnek sílu ze stvolů využije v konci vegetace při zatahování do cibule. Z tohoto předpokladu by vycházely i větší stroužky. Pěstuji v Polabí a větší síla stvolů je dle mojí zkušenosti předpokladem pro větší velikost stroužků. Nakonec se... celý příspěvek >
Stará lípa, 21.11.2011
Kolik vás pojistka stojí? Vyjádřete se blíže. Jsou ty břízy na vašem pozemku? Jak daleko od domů?
Kdo odnesl lískové ořechy?, 19.11.2011
Myši se vyznají. Poznají prázdný oříšek. Mě jednou během týdne roztahali oříšky, ponechané v košilkách na lísce k dosušení, po celé kůlně. Ještě teď nacházím skořápky po různých koutech.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika