Příspěvky uživatele - 46.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2015?, 20.10.2015
Na 484 m n.m. je to určitě slušný výsledek. Otázkou je, co ukáží další a hlavně chladnější roky,  i v letošním super teplém roce je vidět, že Hibernal nepatří mezi nejranější odrůdy. Proto s Hibernalem nemám zkušenosti a ani neplánuji, že ho... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 1.10.2015
Používám právě drát potažený plastem používaný na výrobu pletiva, vodící je podle mého názoru zbytečně silný, síť skoro nic neváží a zatím se mi nestalo, že by některé "céčko" změnilo tvar.
Refraktometr verzus cukroměr, 24.9.2015
Když budu citovat  "stupnice Brix udává počet kilogramů cukru ve 100 kg čistého cukerného roztoku při 20 °C." Takže °Brix =% cukru.
Co Vaše réva 2015?, 18.9.2015
U mne měl o víkendu Solaris při výnosu odhadem 3 kg ze keře cukernatost 21-22°Brix. Při 24 bych už u něj měl měl trochu strach o kyseliny.
Co Vaše réva 2015?, 18.9.2015
Podle toho, jak hrozny a listy na fotkách vypadají bych řekl, že Daníkovo Nero je skutečné Nero. Na snímcích George Blacka neodpovídá list ani doba zrání, spíš mi to připomíná Agát Donskoj, ale to už je jen věštění z křišťálové koule.
Zloutnuti paprik, 14.9.2015
Jedná se o silné napadení sviluškami, kterým teplé klima ve skleníku ideálně vyhovuje.
První rok vinné révy - další postupy, 27.8.2015
Padlí révové i plíseň révová jsou specifičtí patogeni, určitě se nevyskytují na květinách a na plevelech.
Čierna Hniloba, 26.7.2015
Podle mého názoru to černá hniloba není, skvrny jsou neodpovídají popisu a a ni snímkům.
Vinic ako zivy plot, 10.7.2015
Boční výhony bych vylamoval nejméně po spodní drát, pokud ovšem neplánujete zimní řez na dvě očka, pak by to bylo celkem jedno.
Co Vaše réva 2015?, 22.6.2015
Tipoval bych to na Lydii nebo na nějakého jejího křížence. Známá má tuto odrůdu v Prostějově už leta letoucí.
Odolné mšice, 16.6.2015
Bohužel sortiment účinných látek a tím i přípravků se stále snižuje. Jinak o Pirimoru je známé, že neúčinkuje na některé druhy mšic, které se na paprikách vyskytují.
Jak na pěťoura?, 4.6.2015
Ještě se vracím k účinnosti STOMPu na peťour. Dnes jsem kontroloval porost cibule ošetřený premergentně přípravkem STOMP 330 E v dávce 5 l/ha. Porost je ke dnešnímu dni prakticky čistý. Vyskytují se tam pouze soliterní rostliny starčeku a pak... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Rusbol sice nemám, ale mám zkušenosti s jeho potomky, jako Kišmiš záporožskij, Rusbol muskatnyj a Rusbol ulučšennyj. Proto mě hodně překvapuje, že Rusbol na snímcích nemá ani náznak květenství. Tyto odrůdy jsou naopak typické obrovskými květenstvími,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2015
Nepatří sem daleko více plodin než jen meruňky nebo broskve, ale i v Itálii používají proti moniliové spále fungicidy, hojně se tam používá Signum. Souhlasím s Vámi, že před mrazem těžko plodiny uchráníme, ale nemůžu souhlasit s větou " co má být... celý příspěvek >
Zimolez, Muchovnik, 15.4.2015
Nemůžu srovnávat zimolezy s kanadskými borůvkami, protože kanadské mám jen jeden keř na chatě. Myslím si, že kamčatky mají nižší výnos, ale podle mého názoru se je vyplatí pěstovat. Chuť je velmi podobná lesním borůvkám, snad jen jsou kyselejší. Že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika