Příspěvky uživatele - 89.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky a feferonky, 8.2.2012
Mám vyzkoušenou odrůdu ze SEMA  - SEMAROH, která je také sladká a velmi chutná.
Osvědčené druhy salátu pro pěstování na poli, 29.12.2011
Dobrý den, poraďte prosím Vaše osvědčené druhy salátu pro polní pěstování. Semo má docela velkou nabídku, tak nevím, co vybrat. Žijeme v cca 290mm. Děkuji
Salát, 29.12.2011
To je asi pěkná blbost, to by vyrostla siamská dvojčata, obě na ho...
Rukola, kam na ňu?, 29.12.2011
Roketu má ve své nabídce firma Semo.
Nejchutnější rajčata, 11.11.2011
Můžete prosím napsat, proč objednáváte semena ze zahraničí? Já vždycky sázela jen naše odrůdy. Nyní jsem v důchodu a zahrádce a pěstování se chci věnovat ve větší míře, tak pročítám rady zkušených. Odrůdy v jiných zemích jsou přece vyšlechtěny v... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 7.11.2011
Chci si vysadit dvě až tři odrůdy malin, aby byla sklizeň průběžná... mám možná trochu "blbý" dotaz - nespráší se jednitlivé odrůdy jak např. u tykví, kde musím každý rok kupovat semena od šlechtitelů, z vlastních bych sklízela v dalím roce... celý příspěvek >
Pěstování pohanky, 21.10.2011
Reaguji na Váš příspěvek o snadném pěstování.  Rýhy udělám cca 100 let starými velkými dřevěnými hráběmi, do nich naseji ručně semena a zahrnu. Sbírání už za tak snadné nepovažuju, sbírám průběžně ručně jak dozrávají a o dalším čištění... celý příspěvek >
Škůdce na pórku, 21.10.2011 Obsahuje fotku
V letošním roce jsem prvně pěstovala pórek. Po sklizni jsem našla v pórku chodbičky s malými larvami. Podle obrázků které jsem našla na internetu je to pravděpodobně vrtalka pórová nebo molík česnekový. Nemáte prosím někdo podobné zkušenosti případně... celý příspěvek >
Čím podkládat jahody?, 8.10.2011
Jehličí k česneku také používám. K jahodám jsem ještě nezkoušela, příští rok na jaře vyzkouším.
Pěstování pohanky, 8.10.2011
Ano, skutečně jsem měla na mysli pěstování na semeno, pro další zpracování na kaši. BIO je možné opravdu koupit, dokonce kupujeme na kaši v Bio kvalitě již pomletou, ale chtěla jsem si vypěstovat svoji...
Pěstování pohanky, 29.9.2011
Hm, žádná reakce, takže nikdo nepěstuje. Asi jsem opravdu blázen jak říká manžel a s chutí pojídá vypěstovanou BIO zeleninu...
Špagetová dýně, 25.8.2011
Špagetovou dýni jsem pěstovala letos prvně a jsem z ní nadšená. Receptů najdete spoustu když si do vyhledávače napíšete štagetová dýně. Já ji podle velikosti vařím celou v osolené vodě, potom ji rozříznu, vyndám semena a vidličkou... celý příspěvek >
Pěstování pohanky, 25.8.2011
Nemáte prosím někdo zkušenost s pěstováním, sklízní a zpracováním pohanky v malém, jen pro svoji spotřebu?
Určení neznámé pokojovky, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuto pokojovku, ale neznám její název. Vím jen, že nevyžaduje hodně světla a stačí omezená zálivka. Listy má poměrně tuhé. Můžete mi, prosím, poradit? Děkuji.
Poradí někdo co je to za rostlinu/plevel?, 16.4.2011
ani u nás. A ne a ne se toho zbavit...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika