Příspěvky uživatele - 224.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Charlamowski, 28.12.2014
Na fotke nie je Charlamovski /sin Borovinka/. Pozrite si foto na st. odrody. Tak ma ozajstna Borovinka vizerat. Mali sme ju. Priniesol ju dedko - legionar z Ruska. Mavala kazdy rok velke urody. Jablka sa jest nedali /boli kysle/. Vsetky vzdy opadli a... celý příspěvek >
Co je Vierbeere?, 21.12.2014
Je to maruzalka plodova. Na internete je o nej vela odkazov. Doteraz boli najznamejsie odrody: Black Giant Missouri a Missourines Casis Grande. Nic nove pod slnkom. Aj obycajna meruzalka je jedla aj pekne voni ked kvitne. Na surove plody treba mat... celý příspěvek >
Buxus, 22.4.2014
dobrý deň mám problém so zakorenením buxusu vedeli by ste mi dať nejake rady?
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 31.3.2014
Dakujem za radu. Napadlo ma to preto, ze som stary a nechce sa mi k rastlinam zohynat. Ze by sa pohodlnejsie oberalo ak by som to naockoval v nejakej 70 cm vyske. Tak ako stromkove ribezle. Anton
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 30.3.2014
Ano da sa. A ja sa pytam? Dal by sa dulovec nastepit na dulu? Na dulu sa bezne stepia hrusky.  Anton
Paprika AMY, 26.2.2013
AMY pestujemasi 10 rokov a vzdy ju davam po jednej sadenici. Ono je to dostatocne sila odroda, ktora ku koncu jesene je hruba vzdy aj 3cm. Tento rok som kupil a vysadil super amy F1, ale aka bude, to je vo hviezdach a sadil som ju len minuly... celý příspěvek >
Asimina a potapanie, 17.11.2012
Este raz pre kranex.  V roku 2010 sme mali zahradu zaplavenu tak dlho, ze sa zo zubrienok vyvinuli male zabky. Vyhynuli ceresne, visne, marhule na marhulovom podpniku a mandle. Asiminu Sunflover som uz oplakal. Nebolo treba. Prezila tuto potopu... celý příspěvek >
Asimina a potapanie, 17.11.2012
Pre kranex.   Ved to skus na jar 2013. Nic za to nedas. A ak sa zadari tu sa pochval. Pocul som ze niekto predaval odkopky. Je teda predpoklad ze by to mohlo fungovat. Iste to vies ale predsa, cast v zemine narez alebo poskod koru.    ... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 4.11.2011
Dobrý deň, vlastním mašinu PA50 a mam problemy so štartom a z karborátoru mi vyfukuje palivo a vzduch z priestoru pre vzduchovy filter.Prosím o radu.Diki.Mato
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika