Příspěvky uživatele - 252.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Připevnění solárního systému na plochou střechu, 9.5.2012
Ještě jednou prosím - můžete mi prosím někdo kdo má solární ohřev napsat jaké teploty se dosahují na soláru přes léto, když není v provozu (po "natopení" bazénu na požadovanou teplotu). Děkuji
Připevnění solárního systému na plochou střechu, 7.5.2012
Nezlobte se na mě, ale asi si moc nerozumíme... to že 1x či 2x za sezonu vypnou el. je přece naprosto nepodstatné. Jak jsem již psal - po dosažení pro mě maximální teloty vody v bazénu stejně okruh se solárem vypnu a v provozu poté zůstane pouze... celý příspěvek >
Připevnění solárního systému na plochou střechu, 7.5.2012
Díky za radu, ale myslím, že výpadek el. je naprosto nepodstatný. Soláry totiž ani přes léto nejdou přece pořád. Jednak je zbytečné celý den hnát vodu přes filtraci a panel ale hlvně pokud voda v bazénu dosáhne vyšší teploty (počítám 30°) tak bych ji... celý příspěvek >
Připevnění solárního systému na plochou střechu, 7.5.2012
Zdravím, měl bych malý dotaz... koupil jsem bazén Azuro 400 se solárním ohřevem a nyní přemýšlím, kam ho instalovat. Cca 1,5m od bazénu mám zahradní domek a v něm budu mít filtraci. Solární panel jsem chtěl instalovat přímo na pultovou střechu... celý příspěvek >
Tráva a neřád, 3.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl bych též prosbu... v půlce září jsem zasel trávník, poctivě a vydatně jsem zaléval. Nyní je trávník již solidně vzrostlý. Mám ale dva dotazy: 1) trávu jsem ještě nesekal a nyní má kolem 8cm. Bylo by dobré ji ještě nyní posekat? Nebo... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 26.5.2011
Díky za rady, o víkendu má pršet, tak posekám, (část trávníku zkusím experimentně poskákat-provzdušnit vidlema) a pak to pohnojím. A uvidíme, zda se to nespraví. Velmi zajímavá a hodnotná rada od paní Zuzany - zalévat méně často ale důkladněji.... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 25.5.2011 Obsahuje fotku
Aha s těma "botkama" máte pravdu. Účinější budou asi opravdu ty rycí vidle. A do jaké hloubky je tlačit? Stačí 10cm nebo na celou výšku vidlí? Dnes nebo zítra bych rád trávník pohnojil a předtím bych zkusil čás trávníku "provzdušnit" vidlema.... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 25.5.2011
Též vás zdravím, máte pravdu, je to opravdu záhada.:-D Pochopil jste to správně - drenáž se dělala před celkovým navýšením zahrady. Tudíš by trávník měl mýt všude stejné podmínky (o naskypření půdy v místě potrubí nemůže být řeč). Že by to ale... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 24.5.2011
Ještě jsem zapomněl na vysvětlenou proč zavlažujeme 3x denně. Jak je vidět z fotky, v trávníku jsou prázdná místa, která jsme nově zaseli (tráva již malilinko vykukuje). Proto zavlažujeme tak často, neboť jak všude píší "Semeno by nemělo vyschnout a... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 24.5.2011
Děkuji za hodnotnou radu, která má logiku. Nicméně Vám popíšu jakým způsobem jsme dělali zahradu. Začali jsme tak, že bagr (velký těžký čtyřkolový CASE, žádný lehký traktorbagr) udělal cca 50cm hlubokou rýhu pro "drenáž", poté jsme do ní... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 23.5.2011
Zdravím Vás a děkuji za názor. Myslím ale že přirovnání k vypíchnutému oku není zcela na místě. Myslím totiž, že pokud drenáž bere vláhu okolnímu porostu tak zvýšená závlaha a hnojení stejně nepomůže. Rozhodně to není tak, že bychom se o trávník... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám taký malý problém... Loni jsme dostavěli RD a těsně před zimou (říjen) jsme srovnali zahradu a zaseli trávník. V rohu zahrady jsem uvažoval se stavbou zahradní boudy. Proto jsem si k ní v zemi přivedl elektriku a vodu. Kabel a hadici... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika